Стоматологічна клініка «Granddent»

Назва компанії
«Granddent»

Телефон
+38 (048) 787 45 36; +38 (097) 425 97 74

E-mail
granddentclinic@gmail.com

Адреса
м. Одеса, вул. Троїцька, 43А

Web-site
granddent.net

Керівник підприємства
Аль-Мохамад Ареф Ахмад, головний лікар клініки

Рік заснування
2009 рік

Форма власності
ПП

Кількість працівників
До 40

Сфера діяльності підприємства
Стоматологічна клініка

Продукція або послуги
Стоматологічні послуги

Регіон, який охоплений послугами компанії
Вся Україна

Наявність сертифікатів якості, ліцензій
Ліцензія на здійснення медичної практики, сертифікати про проходження курсів та підвищення кваліфікації фахівців

Додаткова інформація про Компанію

Коли мова йде про здоров’я людини, не можна говорити про компроміси. Тому з моменту свого заснування кредом клініки «Granddent» стало – виправдати довіру кожного пацієнта і вирішити його проблему раз і назавжди.
Красива посмішка здатна повністю змінити якість життя людини, підвищити її самооцінку і подарувати радість повноцінного спілкування!

«Granddent» – мрія, що стала реальністю!», або Історія від першої особи

Здорові і красиві зуби – запорука успіху, привабливості і гарного настрою. Я завжди хотів дарувати людям радість, тому з дитинства мріяв стати дантистом. Бажання моє виповнилося, але не відразу. Я пройшов довгий шлях від стажиста до головного лікаря. Заснувати свою клініку здавалося мені недосяжною мрією. Коли ж моя мрія здійснилася, клініка «Granddent» стала для мене набагато більшим, ніж просто місцем роботи. Той шлях, який я пройшов, навчив мене витримці і терпінню, тому кожен робочий день є своєрідним викликом і черговою перевіркою професійної майстерності. Здолавши такий складний професійний шлях, тепер я прекрасно розумію, наскільки важливий кожен фахівець у роботі стоматологічної клініки
Сьогодні всі співробітники моєї клініки – висококласні професіонали і справжні майстри своєї справи. Адміністратори зустрічають відвідувачів, як довгоочікуваних гостей, пригощають їх смачними напоями та відповідають на всі їхні запитання. Асистенти працюють швидко і злагоджено. Лікарі безперервно підвищують кваліфікацію, впроваджують у повсякденну практику новітні світові технології. У нашій роботі ми застосовуємо передові розробки, такі як стоматологічні лазери і комп’ютерні системи діагностики.
Коли мова йде про здоров’я людини, не можна говорити про компроміси. Тож з моменту свого заснування кредом клініки «Granddent» стало – виправдати довіру кожного пацієнта і вирішити його проблему раз і назавжди.
Клініка «Granddent» завжди була і буде орієнтована на пацієнтів. Дії кожного співробітника спрямовані на те, щоб відвідувачі почували себе максимально комфортно. По-перше, на кожному поверсі клініки створена зона відпочинку зі зручними кріслами, цікавими журналами та великим телевізором. По-друге, до кожного відвідувача ми застосовуємо індивідуальний підхід, і це стосується не тільки лікування, але й процесу оплати, а також графіка відвідувань фахівця. І, по-третє, ми гарантуємо безпеку і лікування. Люди довіряють нам найголовніше – своє здоров’я, і ​​ми не маємо права їх підвести.
Стоматологія «Granddent» – це дружна сімейна клініка, у нас однаково комфортно почувають себе як діти, так і дорослі. Для найменших пацієнтів у нас завжди знайдуться м’які іграшки, розвивальні ігри та ціла колекція мультфільмів, які можна дивитися прямо під час лікування.
Стильний інтер’єр, зручні крісла і висококласне обладнання клініки – усе в стоматології говорить про її якість та рівень обслуговування. Ми прагнемо до європейського рівня сервісу.
На сьогоднішній день клініка користується заслуженою популярністю – до нас приїжджають пацієнти з різних країн, адже вони впевнені в тому, що отримають максимально якісне лікування і щире співчуття.
Ми надаємо весь спектр стоматологічних послуг: лікуємо карієс і захворювання ясен будь-якого ступеня складності, проводимо хірургічні маніпуляції, виправляємо прикус. Стоматологічні послуги в нашій клініці задовольнять будь-якого, навіть найбільш вимогливого пацієнта. У клініці «Granddent» проводять усі процедури, необхідні сучасній людині, щоб за лічені хвилини зробити вашу посмішку бездоганною – усі види професійної гігієни та відбілювання зубів, мікропротезування, включаючи одномоментну імплантацію, установку брекетів.
Основний напрямок роботи нашої клініки – це високоестетичне протезування і художня реставрація. З нашою допомогою багато пацієнтів змінюють ставлення до самого себе і до життя в цілому в кращу сторону – набувають впевненості і розкутості.
Однак, щоб бути впевненим у підсумковому результаті, мало слідувати найвищим світовим стандартам і використовувати перевірене обладнання – я контролюю кожен етап роботи. Для повноцінного контролю всіх клінічних та виробничих етапів у клініці «Granddent» було відкрито власну зуботехнічну лабораторію. Завдяки цьому лікуючий лікар і зубний технік знаходяться у постійному контакті, що виключає будь-які виробничі накладки і непорозуміння.
Лабораторія здатна виробляти ортопедичні конструкції будь-якого рівня, що дає можливість у найбільш стислі терміни вирішувати складні клінічні ситуації.
Ми допоможемо отримати бездоганну посмішку за короткі терміни!
Переконаний, що місія стоматології – це більше, ніж просто лікування і відновлення втрачених зубів. Лікар здатний повністю змінити якість життя людини, підвищити її самооцінку і подарувати радість повноцінного спілкування!

Я бажаю всім пацієнтам клініки «Granddent» якомога швидше стати володарями красивої, щасливої і, звичайно ж, здорової посмішки!