Медичний центр «Життя»

Назва компанії

ТзОВ «Медичний центр «Життя»

Телефон

+380676701614

E – mail
galyash0903@gmail.coм

Адреса

м. Львів вул. П. Панча 7А

Web — site

https://medcentrjyttia.com.ua

Керівник підприємства

Шимечко Орест Степанович — засновник, головний лікар, лікар вищої категорії, лікар хірург,
лікар УЗД
Член Асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України (Визнаний «Флебологом року України» 2017р)
Розробник 2 патентів
Автор більше 200 наукових статей та публікацій, учасник та доповідач міжнародних та всеукраїнських конференцій, сімпозіумів
Та неодноразово проводить майстер-класи та вебінари

Рік заснування

2006 р

Форма власності

ТзОВ

Кількість працівників

більше 20

Сфера діяльності підприємства

Надання медичних послуг

Продукція

Лазерне лікування варикозу (різних форм захворювання) і УЗД всіх органів та систем

Регіон, який охоплюють послуги компанії

Львів, Київ, Одеса, Рівне, Хуст, Самбір, Коломия, Костопіль

Чи є сертифікати якості, ліцензії?

Ліцензія Серія АЕ № 282115

Додаткова інформація про компанію
Перші в Західному регіоні України впровадили лазерне лікування варикозу, трофічних виразок без розрізів та загального наркозу.
Проведено понад 8000 лазерних втручань
Орест Шимечко — 34 роки професійного, лікарського стажу

Медичний центр «Життя» займає передові позиції на ринку медичних послуг завдяки використанню сучасних лазерних технологій. Профілюючим напрямком роботи центру є лазерне лікування. Більше 11 років успішної роботи, кваліфікований персонал, чуйне ставлення до пацієнтів – запорука успішної роботи центру. За цей час центр «Життя» провів понад 8000 успішних лазерних втручань, навчив чимало спеціалістів, а також створив свої дочірні центри в різних містах України (Львів, Київ, Одеса, Рівне, Хуст, Самбір, Коломия, Костопіль). На його рахунку тисячі вдячних пацієнтів, яким тут повернули здорові ноги. Недаремно гаслом медичного центру «Життя» стали слова: «З нами йти по життю легко!». За свою невтомну працю медичний центр «Життя» та його керівництво було нагороджено Всеукраїнським званням «Лідер галузі 2016—2017», «Вибір України 2017» та надано експертний висновок: «Якісне надання послуг».

Тут працюють лікарі професіонали, які пройшли відповідне, тривале навчання за кордоном; тут використовують якісне обладнання, тому беруться за лікування захворювань будь-якої складності та проводять його на найвищому рівні: лікують не лише українців, а й пацієнтів з інших країн.

Багаторічним успішним директором і натхненником медичного центру «Життя» є науковець Галина Шимечко, а головним лікарем центру — Орест Шимечко, флеболог, практикуючий лікар вищої категорії з 34-річним стажем. Орест Степанович був нагороджений Орденом «Гордість країни» та медаллю «За професійні заслуги». У 2017 році він був визнаний Асоціацією судинних хірургів, флебологів та ангіологів України «Флебологом року». Нагороджений сертифікатом «Золоті руки». Орест та Галина Шимечки щодня отримують позитивні відгуки від вдячних і щасливих пацієнтів, адже, як каже подружжя: «Немає такої форми варикозу, з якою ми б не впоралися!».