Марк Єрмаков

Сьогодні креативна ідея – завтра реальна справа

Місто проживання

м. Одеса

Рід діяльності, хобі

Економіка, фінанси та банківська справа, інформатика, іноземні мови

Чому я займаюся саме цим…

Відчуваю, що моя місія – служити людям. Тому своїми інтересами уже сьогодні шукаю інноваційні шляхи для винайдення якісних і доступних послуг у сфері фінансів та допомоги людям у досягненні їхніх планів та мрій щодо збереження та примноження власного капіталу.

Улюблена книга та автор

А. Лікерман «Непереможний розум», С. Хокінг «Коротка історія розвитку часу», Д. Адамс «Путівник по галактиці для космотуристів, які подорожують автостопом».

Улюблений фільм або мультфільм

«Гіперболоїд інженера Гаріна», «Архімед, повелитель чисел»

Кумир

Це – моя родина: її цінності, традиції, вподобання.

Про себе

Для своїх батьків Марк – це дитина, яку вони вважають своїм Вчителем зі стратегічних ініціатив. У всіх своїх справах він постійно шукає сенс життя, яке вважає проектом індивідуальної мобільності. Багато навчається. Формулу власних досягнень розкриває через прості правила самодисципліни для кожного дня.

Цікавиться фінансами та банківською справою і вже навіть пройшов стажування за кордоном за програмою обміну майбутніх лідерів (FLEX). Має більше 10 вагомих нагород – за участь у важливих освітніх заходах країни за напрямками «математика» та «інформатика». Вивчає іноземні мови. Має досвід проведення бізнес-гри «Фінансова грамотність» серед дітей та підлітків. У вільний від навчання час проявляє інтерес до нумізматики: колекціонує різноманітні монети держав світу, які привозить з подорожей, уклав свій власний нумізматичний альбом і навіть написав бізнес–план для відкриття у майбутньому Музею фінансів.

Усі свої інтереси та досвід творчої діяльності Марк відображає у науково-дослідній роботі і вже має 3 публікації у науково-популярному журналі «Школа юного вченого». Багато корисної інформації черпає з вивчення біографій успішних лідерів різних часів, кожну історію записує і має мрію видати книгу–мотиватор «Історії успіху» для дітей.
Життя вважає біографією Всесвіту і великим даром для людей.

Найсмачніша їжа для мене…

Я полюбляю традиційну для України кухню: борщ, голубці, рибу-фіш, форшмак, вареники.

Плани на майбутнє

Мрію стати фінансистом.