Матвій Єрмаков

Якщо я знайду час на молитву – Бог знайде час на відповіді та допомогу в реалізації моїх проектів

Місто проживання

м. Одеса

Рід діяльності, хобі

Я дуже люблю навчатися, дізнаватися щось нове, розумово розвиватися. Вважаю, що майбутнє – за наукою. Тому серед моїх улюблених предметів – філософія, історія, культура, музика, фізика, хімія, астрономія, мови, інженерія.

Чому я займаюся саме цим…

У моїх планах – зробити світ кращим: без війни, щасливим, духовно зорієнтованим, зі світлим майбутнім. Для цього потрібно бути дуже обізнаним, розумітися на багатьох сферах, опанувати багато наук. З цією метою я старанно навчаюся в школі та намагаюсь отримати якомога більше знань від учителів та з книжок.

Улюблена книга та автор

Мені подобаються книги, після прочитання яких з’являється ентузіазм щось робити, досягати більшого, ставати кращим. Це, наприклад, «Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бути» М. Рейтера, «Життя без обмежень» Н. Вуйчича, «7 звичок надзвичайно ефективних людей» С. Кові. Ще один автор, який мене надихає – це М. Голдсміт.

Улюблений фільм або мультфільм

«Ангел з майбутнього», «Отруйне дихання», «Час», «Небеса реальні».

Кумир

Соломон, Н.Тесла, Т. Шевченко, М. Гоголь, І. Златоуст.

Про себе

Кожен день для Матвія має особливе значення. Це розвинений не за роками хлопчик – з різнобічними інтересами, інноваційними ідеями та великими планами на майбутнє. З раннього дитинства він вивчає мови (українську, російську, англійську, французьку, польську), співає, танцює, малює, грає на фортепіано, має хист до винахідництва та конструювання, що підтверджено нагородами та відзнаками. Автор інноваційної ідеї – рухомого пристрою «стеження за Сонцем», з допомогою якого сонячні батареї акумулюють енергію,  перпендикулярно рухаючись за світилом. Має опубліковану збірку віршів-історій – «Фізика життя». Є укладачем трансформаційної гри «Сходинки», що поєднує у собі знання психології, філософії та фізики життя. Любить подорожувати. Переконаний, що подорожі роблять нас гнучкими, вчать довіряти світу та цінувати знання. Найкращою якістю людей вважає вдячність.

Найсмачніша їжа для мене…

Паелья, фондю, гужери, шакотис.

Плани на майбутнє

Мрію стати президентом. Це велика честь та велика відповідальність. Саме тому у кожен свій день вкладаю максимум зусиль. Хочу розвиватися в усіх сферах життя. Тоді в майбутньому я стану хорошим президентом і увійду в історію як мудрий політик та громадський діяч.