Анастасія Єрмакова

Світ починається з посмішки

Місто проживання

м. Одеса

Рід діяльності, хобі

Мистецтво, музика, мови, кулінарія, моделювання одягу.

Чому я займаюся саме цим…

Тому що я радію, коли всі навколо мене посміхаються. Я люблю життя, люблю красу в усіх її проявах, а для мене вона – скрізь: в образах навколо, у мові, у співі, в їжі та одязі.

Улюблена книга та автор

Е. Вапнік «Мультипотенціали», П. Воллебен «Таємниче життя дерев», М. О’Хара «Мій друг Фліка», Г. Хаггард «Копальні царя Соломона»

Улюблений фільм або мультфільм

«Королівство повного місяця»

Кумир

Для мене це – збірний образ з різними складовими. Його основа – моя мати. З її особливим блиском в очах, особливою іскринкою та посмішкою – це те, що є світлом у моєму житті. Наповнює цей образ – тепло та доброта моєї бабусі.

Про себе

Анастасія – надзвичайно цілеспрямована та життєрадісна дівчина. Відвідує музичну, художню та недільну школи, займається спортом, танцює, моделює одяг, змалку вивчає іноземні мови.
На дозвіллі вона полюбляє складати казки, оповідати цікаві веселі історії та ілюструвати їх. Цікавиться музикою та співом. Залишає небайдужим кожне серце своїм кришталево чистим і мелодійним голосом. У школі завжди займає активну позицію, з радістю виступає на різного рівня святах та є переможницею більш як п’яти пісенних конкурсів. Креативно фотографує та навіть створила власну колекцію одягу та аксесуарів, яку мріє представити у майбутньому. Має тренерський досвід проведення психологічної трансформаційної гри «Сходинки», автором якої є її менший брат. У такому бажанні творчо розвиватися усіляко їй сприяє мати. У свої 12 років Анастасія отримала перший прибуток. Так, дидактичний матеріал до гри – метафоричні асоціативні карти «Сходинки», що були створені та проілюстровані нею самою, – вже успішно продається в Україні.
Колекціонує цікаві та легкі у приготуванні рецепти, які привозить із подорожей. Найближчим часом світ побачить авторське видання для дітей «Кулінарна географія», яке містить рецепти та загадкові розповіді про їжу.
Дівчинка безмежно любить тварин. Нерідко рятувала їх від голоду та допомагала лікуванням.
Вдячна Богу за те, що вміє помічати особливе навкруги, відчуває світ серцем та цінує миті життя. Вважає себе щасливою людиною.

Найсмачніша їжа для мене…

Італійська паста, паніні, піца, чізкейк, тірамісу

Плани на майбутнє

Мрію оволодіти професією майбутнього. Переконана, що маю усі здібності для того, щоб стати духовним дизайнером.