Людмила Муринська

Засновник «Best Mama club»

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Засновник «Best Mama club», організатор жіночого фестивалю «Best Mama fest».
«Best Mama club» – це мотиваційна платформа, клуб для матерів. Сюди я запрошую психологів, лікарів, педагогів з усіх куточків України.
Жінки, котрі відвідують заходи «Best Mama club», більше дізнаються про виховання своїх дітей, про стосунки в сім’ї, у них змінюється ставлення до себе, з’являється розуміння того, що себе варто любити.
Ми вчимося знаходити баланс між роботою і родиною, бо коли щаслива мама – то щаслива й її сім’я.
За півтора року діяльності «Best Mama club» було проведено 32 зустрічі клубу і три жіночі фестивалі «Best Mama fest». Більше 500 жінок стали учасницями цих заходів.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Народження синочка дало мені розуміння того, що я абсолютно нічого не знаю про дітей.
Бажання бути хорошою мамою (не фанаткою, не диктатором, а саме хорошою мамою) і підштовхнуло мене до реалізації свого проекту – мотиваційної платформи для матерів «Best Mama club».
А далі я захотіла створити свято для матерів, де вони змогли би відпочити, дізнатися корисну інформацію від спікерів, проконсультуватися в спеціалістів зі сфери краси і здоров’я, розважитися разом із шоу-програмою. Таким чином виник жіночий фестиваль – «Best Mama fest».

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
Особисто для мене поєднувати кар’єру і сім’ю – це означає правильно розставити пріоритети. Щоб не роздирати себе на шматки, варто розуміти, що для мене саме сьогодні є важливим. Якщо на сьогодні запланований ряд зустрічей і вирішення робочих питань, то мене не мучить совість, що я щось не додала сім’ї. Бо завтра я повністю буду із ними і жодне термінове питання не зможе змінити моїх планів. Я за розстановку пріоритетів: на день, на тиждень, на місяць.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Важливо розуміти для себе, заради чого я це роблю, що мене надихає, що мотивує. Варто знати, який саме ресурс зможе допомогти віднайти сили тоді, коли здається, що їх вже зовсім немає.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
У майбутньому я чітко бачу нові проекти, які допомагають жінкам відчувати свою цінність, розуміти свою значимість. Я вірю, що кожна жінка варта найкращого. І щоб отримати це найкраще, вона повинна повірити в себе, у те, що вона – особлива. Тому я впевнена, що вже зовсім скоро буде проект, який доповнить мою нинішню діяльність і допоможе ще більшій кількості жінок.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Так, часом хочеться опустити руки. Тоді я чесно зізнаюсь: «Все. Втомилась». І даю собі час побути наодинці. У таких випадках я багато часу проводжу зі своїм синочком, багато спілкуюся з чоловіком. Такі моменти зближують нас – і відбувається перезавантаження.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Моя сім’я – це найбільша цінність. Це те джерело енергії, яке дає мені сили.

Ваша доленосна подія в житті?
Моя доленосна подія – це народження сина.
Ми очікували на нього довгих 9 років. Будучи регіональним директором 52 магазинів у 5 областях Західної України, я ладна була усе покинути, бо це для мене втратило сенс – гроші, статус стали не важливими Після трьох невдалих надій я нарешті дочекалась його – того, хто докорінно змінив моє життя.. Змінилися і цінності, і пріоритети.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Щирість, відкритість, вміння із вдячністю приймати зміни, які приходять у наше життя.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
На щастя, таких рішень у моєму житті не було. Я приймаю рішення швидко і рішуче, не шкодуючи про нього і не обертаючись назад, бо впевнена, що це найкращий варіант, який міг би бути на цей момент.

Цитата: «Я вірю, що кожна жінка варта найкращого. І щоб отримати це найкраще, вона повинна повірити в себе, у те, що вона – особлива».