Марина Овчаренко

Засновник групи компаний «Mogroup»

Розкажіть про свою компанію (виді діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Засновник групи компаній «Mogroup», до складу якої входить міжнародна модельна агенція «Royal family models», конкурс краси і талантів «Royal family», всеукраїнський конкурс краси і грації «Royal bikini», фестиваль талантів «South Star», марка одягу «Kapsamun», «Production/pr agency Odessa life».
Люблю довгострокові проекти, не створюючи зі свого імені бренд (як модно зараз говорити), а сама є брендом для багатьох. Протягом 10 років є топ-менеджером, а вірніше – кризовим менеджером і pr-консультантом компаній, які існують в нашій країні 20 років і більше. Думаю, що моє професійне кредо – бути завжди правдивою, навіть у дрібницях – грає у цьому велику роль.
Вважаю, що не працювала жодного дня. Все тому, що займаюся тим, що люблю, тим, що мені подобається.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Люблю кожного свого малюка. Мої проекти – це мої діти. Я їх не вибираю. Вони вибирають мене. На даний момент, вони вже злагоджено працюють і розвиваються майже самостійно.
Вважаю, що щось нове придумати практично неможливо. Можна тільки змінити формат, подачу, наповнення. Але все одно, вийде, швидше за все, добре забуте старе.

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
На мою думку, сім’ю і роботу можна і потрібно поєднувати, якщо робота служить джерелом наповнення для жінки. Якщо та справа, якою вона займається, надихає, захоплює і приносить задоволення.
Тоді жінка повертається до сім’ї в хорошому настрої: не розбита, втомлена і знеструмлена, а насичена приємними емоціями, якими можна поділитися зі своїми близькими і коханими. І це буде зміцнювати відносини, а не руйнувати.

Яким якостями, навичками треба володіти, щоб домогтися успіху?
Порушуйте правила тільки після того, як вивчили їх і зможете довести, що ваш варіант кращий і перспективніший. Не відкладайте досягнення мети «на потім». Не чекайте, що через певний час ви станете більш розумним або сміливим, більш талановитим або кмітливим – починайте діяти прямо зараз. Тільки роблячи що-небудь, ви можете стати кращим.

Яких цілей ви хочете домогтися в майбутньому?
Продовжувати в такому ж дусі.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Найкращі ліки від нудьги – це сон, якщо у мене немає настрою або натхнення, мій організм сам відправляє мене в царство Морфея. Після сну прилив сил, ентузіазму і нових ідей не змусить себе довго чекати!

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Не створи собі кумира. Виняток, звичайно, мої батьки – Людмила Юріївна та Володимир Володимирович. Саме своїми генами, вихованням і можливостями вони зробили мене тим, ким я є зараз!

Чим ви любите займатися у вільний час?
Художні фільми на реальних подіях, книги про осіб, котрі увійшли до історії. Відпочинком вважаю також зміну діяльності.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Чесність і порядність, доброту і прямоту.

Які книги вплинули на ваш світогляд?
Всі книги Дена Брауна і Надії Безпалової.

Що зробило вас сильною?
Виховання, досвід.

Як змінився ваш погляд на себе за останні 10-20 років?
Зрозуміла, що у житті все залежить тільки від нас, ми самі вершителі своїх доль. Наші думки і вчинки – це запорука нашого майбутнього. Також зрозуміла, що мріяти теж потрібно правильно, чітко сформувавши деталі. Немає нічого нереального, все залежить тільки від тебе і твого бажання. Усі свої бажання та мрії я зробила цілями!

Цитати: «Не відкладайте досягнення мети на потім»
«Немає нічого нереального, все залежить тільки від тебе і твого бажання. Зроби його метою!»