Костянтин Журавель

Засновник і генеральний директор агентства безпеки «Центр»

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Моя компанія – це центр докладання моїх ділових і людських навичок. Основний профіль компанії полягає в охоронній діяльності повного циклу. Це рішення для забезпечення будь-якого виду охорони – від технічної до фізичної, від консультації до реалізації проекту і його постійного супроводу. Займаюся саме цим, тому що вмію це робити відмінно, розумію тренд розвитку сфери безпеки і знаю, що хочуть отримати Клієнти.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Життєва необхідність, пов’язана з захистом своїх рідних і близьких. Також особливості моєї освіти – зв’язок і системи безпеки. Ну, і наявний досвід у вирішенні конфліктів, як між звичайними людьми, так і між представниками бізнесу.

З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?
З того, що потрібно повністю взяти відповідальність за своє життя і свої рішення. І, звичайно, в подальшому не звертати зі шляху. Плюс – вчитися і пробувати, помилятися, падати і йти далі. Дорогу здолає той, хто йде.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Готовністю швидко змінюватися і бути гнучким у рішеннях, виходячи із завдань часу. Людяність – пам’ятати, що без людей ти ніхто. Відповідальність – завжди і за все, що ти говориш і робиш. Розуміння, що ти ніколи не будеш все знати і вміти, і тому завжди вчитися у кращих. Завжди захищати себе, сім’ю і свою справу. Бути готовим віддавати без очікування відповіді. Тримати вухо гостро в напрямку нових можливостей у своїй справі і пробувати, пробувати, пробувати.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Моя сім’я і я щасливі разом. Моя сім’я – це всі мої клієнти, друзі, партнери і мої близькі. І відповідно, моя сім’я – завжди під моїм захистом. У будь-якому місці нашої планети. Це можливо завдяки нашому проекту «Громадська безпека». Це якраз той випадок, коли вже є реальні підсумки на шляху до своєї Великої Мети.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Давно це було, зараз такого немає. Але якщо вас це настигло – задайте собі питання: «Чи не дурницями я займаюся прямо зараз? Чому я все ще цим займаюся? Хто ці люди, які поруч? Навіщо вони поруч? У чому їх роль у моєму житті? Що б змінилося для мене, якби я дізнався про дуже швидкий кінець моєму життю? Чому я до сих пір не втілив свої мрії?». Думаю, це допоможе знайти точку опори у важкі часи.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Немає такої людини… Є щось, що я взяв від різних людей. Це і мій батько, і моя мама. Це і мої духовні наставники, і мій партнер по бізнесу. Але є й інші люди – ті, які своїми негативними вчинками допомогли мені змінитися на краще і піти новим шляхом. Я вдячний і їм теж. Це загартовує, а для підприємця по-іншому – ніяк.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Це було давно. Розлучатися чи ні. У підсумку – розлучився.

Ваша доленосна подія в житті?
Народження всіх моїх дітей. Їх четверо.

Чим ви любите займатися у вільний час?
Іноді треба побути наодинці з самим собою. А чим будеш зайнятий в цей час – абсолютно не має значення.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Людяність.

Який сценарій прийняття рішення вам найближчий: вирішувати швидко чи кілька разів все зважити і обдумати?
При наявності безлічі фактів і досвіду – рішення приймається швидко. Але головне – зібрати ці факти разом і правильно їх поєднати. А ось тут треба витратити час, і часто без колективного розуму ніяк.

Що вас може вивести з себе?
Знущання над дитиною або беззахисною людиною. Будь-яке – словесне, фізичне або інше.

Що було найлегшим у старті кар’єри (бізнесу)? А що найскладнішим?
Легким – відкинути минуле і почати діяти. Озиратися немає часу. А складним – зібрати свою команду. Тому команду не збираємо, а створюємо – з нових і теперішніх колег.

Яке відкриття ви зробили в сфері вашої діяльності?
Усе завжди залежить від людини. Залізяка – це просто залізяка, навіть дуже класна і дорога. Тому я отримав другу освіту, гуманітарну – психологія.

Цитати: «Дорогу здолає той, хто йде».
«Потрібно повністю взяти відповідальність за своє життя і свої рішення. І, звичайно, в подальшому не звертати зі шляху».