Івент-компанія «Шоу центр»

Назва компанії
Шоу центр

Телефон
(0482) 31-32-33

E-mail
show.centre@gmail.com

Адреса
м. Одеса, вул. Троїцька, 34

Web-site
www.SHOW.od.ua

Керівник підприємства
Кавун Анатолій Валентинович

Рік заснування
1995рік

Форма власності
Приватна

Кількість працівників
50

Сфера діяльності підприємства
Шоу-бізнес, ресторана діяльність

Продукція/послуги
Емоції

Регіон, який охоплюють послуги компанії
Україна

Чи є сертифікати якості, ліцензії?
Довіра народу

Додаткова важлива інформація про Компанію

Компанія No1 в Україні з організації та декорування урочистих подій!
Сьогодні івент-компанія «Шоу центр» є лідером в Україні з організації та декорування весіль, корпоративів, дитячих свят, днів народження, тематичних вечірок та інших заходів.

Будучи першою івент-компанією в Одесі, «Шоу центр» більше 20-ти років тримає звання компанії номер один в Україні за технічними можливостями в організації та декоруванні урочистих подій!

Географія наших заходів — це не лише міста України! Ми організовували події в Туреччині, Франції, Литві, Польщі, Німеччині, Хорватії, Казахстані … Консультуємо івент-компанії у Флориді та Майямі!

За період роботи на сценах наших заходів співали практично всі відомі зірки вітчизняної естради! Включно з такими світовими зірками як Тото Кутуньо, Горан Брегович, Abba, Bony M, CC Ketch та багатьма іншими!

Наші декорації до дитячих свят вражають не тільки дітей та батьків, але й справили максимальне враження на власників головної прокатної компанії Голлівудських фільмів в Європі!

Але найголовніше – це те, що ми романтики, адже щоб створити справжнє свято, треба трішки вірити в чудеса, і це про нас!