Івент- холдинг «DreamWay»

Протягом 9 років Event Holding «DreamWay» виріс з маленького івент-агенства у великий івент-холдинг.

У 2018 холдинг «DreamWay» складається вже з 8 окремих підрозділів, кожен з яких в свою чергу створює контент, націлений на весь спектр івент-індустрії.

Холдинг включає в себе:
Студію стильних весіль «LoveStory», майстерню шоу-програм «DreamWay», студію декору «DreamDeco», корпоративне агентство «DreamWay Business», студію дитячих свят «Країна Чудес», школу акторської майстерності «DreamWay», бутік флористики Flower Shop, студію гриму, костюму та боді-арту.

Головна відмінність «DreamWay» від інших івент-компаній — це авторський контент, який створюється власною шоу-майстернею, а також команда професіоналів різних івент-напрямків — організаторів, менеджерів з продажу, сценаристів, креативників, режисерів, художників, артистів, декораторів.

Завдяки злагодженій командній роботі всіх підрозділів, «DreamWay» сьогодні організовує івенти різних масштабів в будь-яких містах України, а артисти компанії гастролюють зі своїми програмами в Україні і за кордоном. Театр Тіней компанії «DreamWay» є фіналістом шоу «Україна має талант».

Event Holding «DreamWay» є зареєстрованою торговою маркою.