Ресторан «SLOW PIGGY»

Назва ресторану

«SLOW PIGGY»

Категория

Сучасний американський ресторан луизианской креольської кухні

Что саме відрізняє ваш ресторан від інших закладів

SLOW PIGGY — це стильний ресторан з сильною їжею. Усі блюда готуються на відкритій кухні, устаткування якої заслуговує на окрему увагу : техаська коптильня BlackIron BBQ і Аргентинський гриль Парилья роблять наші м’ясні блюда особливими.Також ексклюзивні сорти пива і коктейлі не залишать вас байдужими. Ще однією особливістю SLOW PIGGY є щомісячне проведення видовищних змагань по боксу прямо в ресторані!

История закладу: ідея, назва

Ідея Олексія Леонова була створити інноваційний продукт — ресторан, в якому об’єднається дві концепції : м’ясо і вогонь на кухні, сила і вогонь на рингу! «SLOWPIGGY» (Повільне порося) -стильный ресторан з чоловічим характером, де ідеально підібрані блюда під усі види алкоголю. Чому така назва? Наш brand — chef Ксения Амбер робить упор в приготуванні блюд на свинині повільного копчення (коптильня BlackIronBBQ). Також в нашому ресторані раз на місяць проводяться боксерські поєдинки — це друга складова ідея Олексія Леонова, яка утілилася в життя.

Наш ресторан відкрився в лютому 2017г і окрім сердець наших гостей встиг ще і завоювати престижні всеукраїнські і міжнародні премії! У 2017г наш ресторан став фіналістом міжнародної премії «Пальмова гілка», а також фіналістами національної премії «Сіль» в номінації «Відкриття року». Цього року ми повторно вийшли у фінал премії «Сіль» в номінації «Кращий м’ясний ресторан України 2018».

Про інтер’єр

«SLOW PIGGY» — це сучасний американський ресторан. Його інтер’єр вражає своїм стилем і брутальністю. На вході в ресторан знаходиться наш талісман — кучеряве порося «Веган», породи Угорська Мангалица.

О меню

Бренд-шеф Slow Piggy — Ксения Амбер — протягом року вчилася в США в Culinary Institute of America. У меню Slow Piggy Ксения зробила основний акцент на свинині. По особливих рецептах готуються, фірмові Pulled Pork Burger і Креольські бургеры, а також свинячі ребра в луизианском соусі приготовані в знаменитій техаській коптильні BlackIronBBQ. Креольська кухня — результат змішення французьких, іспанських і індіанських кулінарних традицій — лежить в основі усіх блюд меню Slow Piggy.

На відкритій кухні Slow Piggy встановлено знакове устаткування для приготування м’яса : техаська коптильня BlackIron BBQ і аргентинський гриль Парилья. Особлива технологія коптильні BlackIronBBQ дозволяє постійно підтримувати однакову температуру і повністю контролювати процес приготування, завдяки чому у результаті виходить те саме м’ясо, яке тане у роті. La Parrilla, або просто «парилья», в країнах Латинської Америки буквально означає «гриль».

М’ясо на нім готується трохи довше, ніж в хоспере, але має одно важливу перевагу: воно не містить канцерогенів, оскільки в процесі приготування жир з м’яса не потрапляє на вугілля. Талісман ресторану — порося Добряк. Це представник дуже рідкісної і цінної породи «Угорська пухова Мангалица». Відмітна особливість цієї породи — розкішна шевелюра, а м’ясо волохатих свиней вважається справжнім делікатесом.

Мангалица — сальна порода свиней, що дає сало високої якості і ароматне, соковите м’ясо з сальними прожилками, яке вважається смачнішим і здоровішим, чим звичайна свинина, оскільки містить більше ненасичених кислот і вітамінів, швидше і легше перетравлюється.

На власній фермі в 180км від Одеси в Любашевском районі для Slow Piggy вже підростає чергове покоління мангалиц.

О напоях

У SLOW PIGGY пропонують ексклюзивне пиво, яке варять спеціально для ресторану. Окремої уваги гідна коктейльна карта, розроблена барменеджером Михайлом Сафонюком, одним з кращих миксологов і топ-10 кращих барменів України.

О рестораторові

Співвласник нашого ресторану Олексій Леонов — один з провідних рестораторів України, успішний бізнесмен і спортсмен. За 9 років він побудував одну найпопулярніших ресторанних мереж в Україні, яка вже налічує 7 закладів.

Середній чек

400грн

Адреса

SLOW PIGGY знаходиться в найбільшому 400-тисячному спальному районі Одеси.
Одеса, вул. Семена Палия 103б

Контакти, соцмережі, сайт

facebook.com/slowpiggy.sp/

instagram.com/slowpiggy sp/

Телефон

38068 0 111888