Галина Шимечко

Директор ТОВ «Медичний центр «Життя», кандидат економічних наук, доцент

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
«Медичний центр «Життя» уже більше 12 років успішно рятує пацієнтів лазерним методом від усіх форм варикозу. За цей час центр провів понад 8000 успішних лазерних втручань, навчив чимало спеціалістів, а також створив свої дочірні центри в кількох містах України (Львів, Київ, Одеса, Рівне, Хуст, Самбір, Коломия, Костопіль). На його рахунку тисячі вдячних пацієнтів, яким тут повернули легку ходу. Недаремно гаслом «Медичного центру «Життя» стали слова: «З нами йти по життю легко!»

Центр був першим у Західному регіоні, який впровадив лазерне лікування варикозу пункційним методом. Він спеціалізується на амбулаторному лікуванні варикозу, лікуванні трофічних виразок та ультразвуковому дослідженні всіх органів та систем. Тут працюють справжні професіонали, які пройшли відповідне, тривале навчання за кордонном. Вони використовують найсучасніше обладнання, беруться за лікування захворювань будь-якої складності та проводять його на найвищому рівні: лікують не лише українців, а й пацієнтів з інших країн.

«Медичний центр «Життя» вирізняє експертність, адже тут впевнено дають прогнозований результат лікування варикозної хвороби. Лікарі центру працюють добросовісно та якісно. Тут панує порядність та чесність, доброзичливе ставлення, повага та повна взаємодовіра між лікарем і пацієнтом; до кожного пацієнта індивідуальний підхід; прийом відбувається без черг, за записом у зручний для пацієнтів час; тут доступні ціни та подальше безкоштовне річне спостереження за результатами втручання.

Працівники медичного центру за допомогою передового, інноваційного методу щодня рятують людей від усіх проявів варикозу. Переваги лікування у нашому медцентрі високо оцінили не тільки наші співвітчизники, а й закордонні фахівці.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Оскільки я тісно пов’язана з медициною, мене часто запитують, чи ніколи не хотіла бути лікарем. Я на це відповідаю твердим «Ні». Допомагати людям та рятувати їхнє здоров’я можна по-різному. Я роблю це, використовуючи свої таланти: організаторські здібності, вміння керувати процесом, домовлятися, знаходити можливості для розвитку та розширення.

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
Як на мене, поняття «хороша мати» та «успішна бізнес-леді» не варто сприймати як взаємовиключні. Бізнес – це не сумна рутина, в якій мусиш загрузнути, відірвавши від серця дітей. А сім’я – не тягар, який заважає кар’єрному зростанню. Жінка не повинна обмежуватися однією сферою. Грамотно плануйте свій день, ефективно використовуйте свій час. Делегуйте повноваження на роботі. Навчіться перемикатися із суворої начальниці на ніжну маму та дружину. Тоді зможете досягнути успіхів на роботі та зберегти сімейний затишок вдома. Кажу це із власного досвіду, адже я щаслива мама двох синів. Ми з чоловіком прищеплювали дітям важливі сімейні цінності, вкладали в них свій час, любов, приділяли увагу. І робота та особисті амбіції ніколи не ставали на заваді вихованню. Тепер нам є ким пишатися і є на кого покластися.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Люди часто переоцінюють важливість матеріальних ресурсів для досягнення успіху. Принципи та моральні цінності, якими ви керуєтесь, відіграють куди більшу роль. Серед таких цінностей я виділяю любов до своєї справи. «Полюби те, чим займаєшся, і тобі не доведеться працювати жодного дня», – мені дуже імпонує цей вислів. Працювати все ж доведеться, але робота буде приносити колосальне задоволення, якщо ти її любиш, живеш своєю справою. Потрібно також бути людяним, відповідальним, наполегливим та володіти високим рівнем професіоналізму.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Коли дивлюсь в майбутнє, то бачу безліч перспектив для нашого медичного центру. Незважаючи на те, що ми уже є лідерами у своїй ніші, наша команда високоваліфікованих спеціалістів не буде зупинятись на досягнутому і покращуватиме свою роботу в боротьбі за ваше здоров’я.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Мій чоловік і головний лікар нашого Центру Орест Степанович Шимечко. Вважаю його великою людиною, чудовим батьком та видатним лікарем. Остаточне визнання «Медичний центр «Життя» здобув лише після того, як Орест Степанович отримав звання першого Флеболога року в Україні. До того ми 10 років переконували українських медиків в тому, що методика лазерного лікування варикозу без надрізів та загального наркозу дієва та безпечна. Сьогодні його поважає як українська, так і міжнародна лікарська спільнота. Його запрошують на кожну профільну міжнародну конференцію, де просять зачитати доповідь чи навіть провести майстер-класи.

Ваша доленосна подія в житті?
Знайомство із чоловіком, відкриття першого медичного центру та народження дітей.

Чим ви любите займатися у вільний час?
Подорожую або проводжу час у колі сім’ї та друзів. Щонеділі після служби Божої у мене час родини: ми з чоловіком та синами йдемо в кафе, де за чашечкою кави розмовляємо, ділимось останніми новинами, сміємося, співчуваємо. Така традиція дуже зміцнює родину і допомагає відпочити душею.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Професіоналізм, відповідальність, хороші манери, працелюбство.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Складні рішення – невід’ємна складова роботи керівника. Їх доводиться приймати так часто, що з часом уже не можеш виділити серед них ані найскладнішого, ані найлегшого.

Що зробило вас сильною?
Саме Життя робить мене сильнішою та надихає! Жити, йти вперед і вперто зносити всі несподіванки, які підкидає доля, варто хоча б заради світанку біля моря, неймовірного заходу сонця, незабутніх мандрівок, танців під дощем з коханим, посмішок рідних. Зради першого снігу, вечірки з друзями на природі, щастя близьких. Все наше життя складається з таких дрібниць. Вони дають нам сили та завзяття рухатись далі!

Як змінився ваш погляд на себе і на світ за останні 10-20 років?
Я переконалась, що наполеглива праця в сумі з високими професійними та людськими якостями здатні звертати гори на своєму шляху. Переконалася, що в бізнесі можна грати чесно, і ти не програєш, якщо пропонуватимеш людям найкраще, найновіше, найпрогресивніше.