Амадор Хосе Лопес Родрігес

Хореограф, співак, шоу-мен

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
«RUMBERO’S Art-Group» – це творче об’єднання професійних танцюристів, дипломованих фахівців і людей з шоу-бізнесу. Це команда професіоналів з творчим мисленням, амбіціями, бажанням творити і нести своє мистецтво в Україні і за її межами.
Об’єднання включає в себе: одну з перших латиноамериканських студій в Україні — «RUMBERO’S Dance & Fitness Studio»; найбільш видовищний шоу-балет, який працює в стилі «Бразильський Карнавал», і «World Dance» – шоу-балет «Rumbero’s»; групу «Rumbero’s» – найбільш «карнавальну» українську групу, яка співає в латиноамериканськиому стилі.
Займаюся цим, тому що танці і музика – це моє покликання!

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Свій творчий шлях в Україні я починав більше 15 років тому. Разом зі своїм тренером з фехтування я приїхав в Україну вчитися. На той момент у спорті я вже добився значних успіхів. Коли я завоював звання чемпіона світу з фехтування, переді мною став вибір: далі продовжувати готуватися до Олімпійських ігор чи розвиватися в зовсім іншому напрямку і реалізувати ще одну свою мрію – творчу.
Усе почалося зі співпраці з одним з культових латиноамериканських клубів України. Через деякий час разом зі своїми однодумцями відкрив свою власну студію. Потім я почав брати участь у популярних телевізійних проектах. І вже тоді зрозумів своє призначення. Відчув підтримку і любов України!

З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?
Потрібно вірити в себе, у свій проект, ідею! Починати діяти. Шукати можливості, знайти однодумців і працювати «на результат».

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Цілеспрямованість, комунікабельність, стресостійкість.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Всесвітнього визнання, співпраці і дуетів зі світовими латиноамериканськими зірками.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Натхнення мене не покидає ніколи. Я завжди закоханий в те, чим займаюся. Мене можуть засмутити або «вибити з колії» тільки проблеми, пов’язані з моєю родиною, зокрема з мамою у рідній Венесуелі. А так, я завжди налаштований на позитив!

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Це моя мама – вона мудра, щира і справедлива. Дуже вдячний їй за виховання!

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Покинути сім’ю і рідну країну заради спортивної і творчої кар’єри.

Ваша доленосна подія в житті?
Переїзд в Україну. Я отримав стипендію як один з перспективних спортсменів у своїй країні і мав можливість вибирати будь-який вуз для отримання подальшої освіти. Вибір припав на Київ, оскільки в Україні на той момент була хороша спортивна база для фехтувальників.

Чим ви любите займатися у вільний час?
Подорожувати.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Щирість, чесність, вміння визнавати свої помилки.

Який сценарій прийняття рішення вам найближчий: вирішувати швидко чи кілька разів все зважити і обдумати?
Не дивлячись на те, що я дуже темпераментний чоловік і можу бути імпульсивним, до рішень у роботі я підходжу дуже обдумано, завжди зважую всі ризики. Можу днями обмірковувати якусь ідею або проект.

Що вас може вивести з себе?
Брехня і зрада. Але ці якості в людях мене швидше засмучують, ніж виводять з себе. І це стосується особистих взаємин. А ось на роботі я дуже вимогливий і суворий. Тому в робочому процесі мене можна побачити різним.

Що було найлегшим у старті кар’єри (бізнесу)? А що найскладнішим?
У нашій професії не буває легко! Але кожен артист усвідомлено вибирає цей шлях. Ти можеш мати величезне бажання добитися успіху і реалізувати свої таланти, але не бути готовим до всього того, з чим зіткнешся на шляху. Тому легким було те, що ти сповнений сил, ідей та ентузіазму. А найскладнішим – знайти можливості і ресурси, щоб реалізувати всі свої ідеї. Але «складно» – не означає «неможливо»!

Яке відкриття ви зробили в сфері вашої діяльності?
Я впевнений, що моє найголовніше відкриття ще попереду. Але у мене і всієї нашої команди досить непогано виходить дарувати людям Карнавал. Усі прекрасно знають: де Амадор Лопес і «RUMBERO’S» – там завжди Свято! А ми абсолютно не проти того, що нас вважають найбільш позитивною групою України.

Цитата: «Потрібно вірити в себе, у свій проект, ідею! Починати діяти. Шукати можливості, знайти однодумців і працювати «на результат»