Наталя Делієва «Асоціація жінок України« ДІЯ »

Наталя Делієва «Асоціація жінок України« ДІЯ »

 

Я — Наталя Делієва. Глава Асоціації жінок України «Дія». З Ельвірою Гавриловою я познайомилася два роки тому.

Перша зустріч … Коли ми з нею познайомилися, я на неї подивилася і подумала: «Боже мій, яка мила, красива дівчина». Я тоді навіть не підозрювала, що в цій милій, красивій, чудовій дівчині такий стрижень! Що вона стільки буде робити проектів — причому таких проектів! Грандіозних! Фантастичних проектів! І всі вони соціально відповідальні — ось що найголовніше! Мені як голові Асоціації жінок України «Дія» було дуже приємно, що вона звертає увагу на жінок, вона звертає увагу на дітей, і її проект «Основа економіки України» — це було в саму точку, тому що ми всі розуміємо, що від економіки, від зростання ВВП залежать соціально відповідальні підприємства, проекти … І наші проблеми.

Я спостерігаю іноді за Ельвірою і бачу, який вона організатор, як вона за всім дивиться, як вона стежить, при цьому приголомшливо виглядає.

Я сподіваюся, що наша дружба, що наша співпраця триватиме ще багато років. Величезне їй спасибі за те, що вона відзначила ще й нашу організацію, і ми увійшли в ТОП-100 організацій в номінації «Основа економіки України».

Ельвіра в усьому гарна — вона ще встигає робити дизайнерський одяг, вона прекрасна дружина, чудова мати, і я сподіваюся що наша дружба і наша співпраця триватимуть ще багато років і, до речі, всіх закликаю до того щоб співпрацювати з такою чудовою, на перший погляд, красивою, але такою сильною, талановитою жінкою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *