Наталія Лебедєва

Наталія Лебедєва — бізнес-тренер, кандидат психологічних наук

 

Мене звуть Наталя Лебедєва. Я бізнес-тренер, кандидат психологічних наук. І ось уже понад 20 років займаюся тренінгами в сфері комунікацій та ведення переговорів.

І також я організовую ряд великих навчальних проектів по всій Україні, є організатором об’єднання тренерів. І я точно знаю, що хороший, якісний захід — це ціла подія в житті його учасника. І він може глобально змінити практично долю цієї людини. Тому що заряд енергії, бачення нових цілей, розуміння на кого рівнятися, до чого прагнути, отримання високої своєї значущості, підвищення самооцінки. Це все те, що повинен створювати захід у долях людей.

Ось саме такими якостями володіють заходи, організовані Ельвірою Гавриловою. З самого першого моменту нашого знайомства і співпраці вона просто мене надихнула і вразила. Чому вразила? Тому що зовні дуже мила, ніжна, приємна молода дівчина, жінка, і при цьому — чіткий керівник. Всі домовленості дотримуються вчасно, все йде так, як ти хотів, все за планом, все на вищому рівні. Чесно скажу: не у кожного чоловіка зустрічається такий підхід до справи.

Я отримую задоволення від нашої співпраці за різними проектами, які організовує моя корпорація психології і, звичайно ж, за всіма проектами ми співпрацюємо з Ельвірою Гаврилової, які вона організовує, як людина з просування бренду, по маркетингу, з реклами.

Ми з Ельвірою співпрацюємо з дуже різним проектам. Але особливо, звичайно ж, запам’яталося моя особиста участь в таких проектах, як «ТОП-100 компаній України» і «ТОП-100 жінок України». Звичайно ж, коли ти отримуєш визнання, у тебе є відчуття власної значущості і бажання продовжувати свою справу. Не просто робити добре, а робити набагато краще. Це здорово, коли тебе помічають, коли відзначають твої досягнення, коли показують твою цінність для соціуму.

Я дуже вдячна, що існує такий проект. І, звичайно ж, я впевнена, що всім, кому пощастить співпрацювати з Ельвірою Гавриловою, як з маркетологом, як з хорошим другом, як з компаньйоном, партнером, у всіх цих людей буде чудове майбутнє. У них буде ось такий успіх і великі досягнення. Так що сподіваюся, до наступних зустрічей на наступних проектах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *