Юлія Гершун

Супермодель, телеведуча, актриса, президент благодійного фонду «Розвиток обдарованих дітей»

Юлія Гершун – гордість України

У 2016 році принц вперше в історії дозволив проведення конкурсу краси на території Монако, який пройшов 28 вересня – у день відкриття яхт-клубу.

У цьому конкурсі перемогла наша українська красуня, перша Віце-Міс Україна Всесвіт 2016 Юлія Гершун. Серед усіх найкрасивіших дівчат світу саме вона – одна з найуспішніших українських моделей – підкорила серця суддів і глядачів конкурсу.

За плечима у Юлії Гершун безліч великих перемог і досягнень: модель є Першою Віце-Міс Україна Всесвіт 2016, княгинею України 2015 року, PHOTO MODEL AWARDS AWARDS 2014 року, Міс Донбас OPEN 2013, «Найкращою моделлю» на «Міс Україна 2012», «Міс Дніпропетровськ 2012», а також фіналісткою світового конкурсу – Miss International 2012 у Японії, найбільш завидною нареченою країни і обличчям листопадового випуску L’OFFICIEL UKRAINE. А минулого року дівчина виграла найпрестижніший модельний конкурс TOPMODEL OF THE WORLD 2017 у місті Ель-Гуна.

При цьому в української красуні дві вищі освіти найбільш престижних ВНЗ України: вона є дипломованим математиком і дипломатом. Як і багато успішних дівчат, Юлія організувала свій благодійний фонд «Розвиток Обдарованих Дітей», місія якого – вийти на світовий рівень і здійснити мрію кожної талановитої дитини.

Цитата:
«Я знаю, що немає нічого неможливого, оскільки сама домоглася того, про що мріяла»