Галина Єлізарова

Магістр практичної психології

 

1. Найяскравіший момент у вашому житті.
Народження дочки. Для жінки, на мій погляд, це дуже важливий перехід від дівчини до жінки через материнство. Ти відчуваєш себе причетною до таїнства, яке буде продовженням не лише себе, а й нащадків.

2. Охарактеризуйте себе одним словом.
Творча.

3. Що ви цінуєте в людях найбільше?
Гармонійність і конгруентність. Ці два поняття доповнюють один одного і характеризують зрілу та відповідальну особу, яка здатна жити у відповідності зі своїми думками, почуттями і діями в унісон, при цьому не руйнуючи себе та інших.

4. Від чого ви відмовилися, коли зробили вибір професії? Хто допоміг зробити вибір?
Зробити свій вибір професії допомогла на той момент мій викладач, а зараз і колега Людмила Кумпан, а також колишній чоловік Роман, який одночасно утримував і підтримував мене.

5. Ваша доленосна зустріч
Зустрічей було багато, і кожна відклала свій відбиток і слід в моїй душі. Але найбільш доленосні зустрічі – з моїми вчителями, Фахівцями з великої літери – Оленою Калітієвською і Данилом Хломовим.

6. З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?
Перш за все, з мрії і постійного до неї руху. Дуже важливо ставити перед собою цілі і робити для їх досягнення певні дії, крок за кроком розвиваючи терпіння, наполегливість, творчий підхід до подолання непростих ситуацій і аналізуючи, що працює, а що не дуже. На початку шляху важливо не розраховувати на швидкий результат і вкладати більше сил у розвиток своєї справи.

7. Що для вас є головним у житті, а що – другорядним?
Для мене, в першу чергу, важливим є місце, де я живу і де можу відпочивати, наповнюватися силою, енергією, де мене оточують близькі, улюблені люди, де я можу із задоволенням насолоджуватися затишком і готувати різну смакоту. Звичайно, це дім і сім’я. Вторинне все інше.

8. Хто з великих жінок вас надихає?
Вивчаючи біографії і рід діяльності великих жінок, спостерігаю, що якісь їхні риси захоплюють, а інші змушують подумати. Тому все дуже неоднозначно, і фавориток у мене немає. Але якщо ці жінки стали надбанням історії – вони вже великі, і у кожної з них є чому повчитися.

9. Ваш улюблений аромат
CHANEL GABRIELLE

10. Діяльність
Приватна психологічна практика. Навчання і викладання Гештальт-підходу. Навчання та підтримка консультантів телефону довіри, спонсорська допомога, волонтерство.

11. Освіта
Московський Гештальт Інститут, кваліфікація «Супервізор і викладач гештальт-терапії, психолог гештальт-терапевт».
Херсонський державний педагогічний університет, магістр практичної психології

12. Знак зодіаку.

Терези.

13. Улюблені книги

В. Пєлєвін.

14. Улюблені фільми

Старі радянські фільми Ельдара Рязанова і Леоніда Гайдая. Хоча зараз Голлівуд вражає масштабністю і чуттєвістю.

15. Сімейний стан

У розлученні, відкрита для пропозицій. (Посміхається)