Єлизавета Будицька

Ти не дізнаєшся, наскільки ти сильна, поки не випаде шанс це довести

Місто проживання

м. Київ

Рід діяльності, хобі

Естрадний спів. А хобі в мене дуже багато – займаюсь акторським та художнім мистецтвом, хореографією, спортом, складаю вірші, пишу прозу. Крім того, захоплююся історією України та світу. Також вже декілька років займаюся волонтерською діяльністю.

Чому я займаюся саме цим…

Усе, чим я займаюсь, робить мене по-справжньому щасливою. Це надає мені впевненості, віри в себе і свої сили. Для мене це – спосіб самовираження та реалізації як особистості. Завдяки своїм захопленням я можу дозволити собі все – бути сміливою, яскравою, вільною, сильною, тендітною, ніжною. Я можу приміряти на себе будь-який образ і при цьому залишатися собою.

Улюблена книга та автор

Люблю історичну літературу та містичні романи – наприклад, Михайла Булгакова «Майстер та Маргарита»

Улюблений фільм або мультфільм

Обожнюю кіно про неординарних, розумних та вродливих жінок.

Кумир

Мені дуже подобається творчість Lady Gaga та Beyoncé.

Про себе

Ліза дуже талановита та яскрава особистість – вона доброзичлива до оточуючих та вимоглива до себе. Вражає її активна життєва позиція – у складі мобільних творчих волонтерських бригад приймала участь у концертах для воїнів АТО, які на той час перебували на лінії зіткнення. Кожен її день наповнений музикою та співом. У піснях вона розкривається, втілює різноманітні образи, проживає неповторні історії. Протягом останніх років дівчинка брала участь у понад 120 різноманітних заходах місцевого, регіонального, всеукраїнського та міжнародного рівня (концертах, благодійних та тематичних заходах, творчих конкурсах, фестивалях тощо).

Найсмачніша для мене їжа…

Морепродукти та овочі.

Плани на майбутнє

Моє життя у майбутньому однозначно буде пов’язане з мистецтвом. Я мрію реалізувати себе у світі музики та кіно.