Ернест Гбур

Все, що існує, народжується без причини, продовжує жити через слабкість і помирає випадково

Місто проживання

Київ

Рід діяльності, хобі

Студент ІІ-го курсу Економіко-правового технікуму. Займаюсь поглибленим вивченням англійської мови та програмуванням. Серед моїх хобі – вокал, танці, гра на фортепіано та на скрипці, різьба по дереву. Віддаю перевагу спорту, з-поміж іншого – настільному тенісу та плаванню,

Чому займаюсь цим?

Мені цікаво навчатись, я люблю дізнаватись більше. Усе, що пов’язано з музикою, мене надихає, емоційно заряджає. Плавання – для підтримки фізичної форми і здорової спини, а англійська – це моя друга рідна мова, почав вивчати ще з 3-х років.

Улюблена книга та автор

«The Picture of Dorian Gray» Oscar Wilde

Улюблений фільм або мультфільм

Серіал «Доктор Хто»

Кумир

Matthew Robert Smith

Про себе

Ернест Гбур народився у Львові. З дитинства був цікавим і допитливим хлопчиком. Любив малювати, з трьох років вивчав англійську, займався плаванням та почав танцювати в танцювальному гуртку школи-садочка «Веселка». З переїздом до Києва навчався в гімназії № 19 «Межигірська». За той час зарекомендував себе відповідальним, творчим та наполегливим учнем, брав участь та перемагав у численних олімпіадах та конкурсах.
Паралельно з навчанням займався у вокально-хореографічному ансамблі «Співаночка», з колективом отримав багато нагород на конкурсах та фестивалях. Також відвідував секцію програмування, різьби по дереву. Займався в Будинку творчості Подільського району м. Києва грою на фортепіано та брав участь у фестивалях як піаніст.
Одночасно вивчав англійську в British Council. У 2017 році здав на рівень В2 (вільне володіння мовою). Окрім англійської володіє французькою та іспанською зі словником. Після 9-го класу гімназії вступив до Економіко-правового технікуму на спеціальність «Туризм та готельна справа».
У 2019 році планує здавати ЗНО та подавати документи для вступу до вишу.
Має трирічного брата Натана, з яким займається, вчить букви і просто грається.

Найсмачніша їжа для мене…

Шашлик, білий шоколад та англійський пудинг.

Плани на майбутнє

Вступити до університету Великої Британії (The University of Bristol, which is in the world’s top 100 and UK’s top ten universities in league tables) на спеціальність Politics and International relation.