Яна Луцька

Національний директор міжнародного конкурсу краси «Mrs. UkraineInternational».

Освіта
Вища економічна: факультет зовнішньої економіки Київського економічного інституту менеджменту, отримала диплом з відзнакою.

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим? Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Минулого року мені випала велика честь представити Україну на міжнародному конкурсі краси «Mrs. International 2017», який проходив у м. Чарльстоні, Західна Вірджинія, США. Представивши нашу країну на гідному рівні, я отримала від організаторів конкурсу пропозицію стати національним директором «Mrs. Ukraine International», і цього року міжнародний конкурс краси «Mrs. International» був вперше проведений в Україні! «Mrs. International» – один з найпрестижніших і відомих конкурсів, який проводиться щорічно в США за підтримки уряду країни протягом 30-ти років! Вперше в Києві була обрана Переможниця-Королева, яка гідно представила Україну в Америці і увійшла в почесний рейтинг ТОП 20.
Місія конкурсу – нести в світ справжню красу та успішність жінки, яка відбулася як дружина і реалізувала себе як бізнес-вумен. Наші конкурсантки – втілення всіх сучасних еталонів краси, зовнішніх і внутрішніх. Вони успішні як у сімейному житті, так і в своєму бізнесі; їх життєва позиція є прикладом для тих, хто прагне до вершин досконалості.
Саме такі українки отримають можливість заявити про себе, проявити свої найкращі якості, продемонструвавши не тільки зовнішню привабливість, але і свої досягнення.
Королеву виберуть з найпрекрасніших і найдостойніших представниць нашої країни, адже володарка корони і титулу «Mrs. Ukraine International 2019» вже в липні наступного року представить Україну на світовому рівні і зможе використати свій шанс перемогти в конкурсі «Mrs. International 2019». Кожна з конкурсанток гідна носити Корону, але тільки одна представить Україну в Америці. Королевою стане краща з кращих.
Мета конкурсу – надати жінкам можливість брати участь в конкурсній системі, яка підтримує найвищі моральні цінності.
Українські красуні гідні того, щоб представляти нашу країну на міжнародному рівні – на заході планетарного масштабу «Mrs. International»!

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
Необхідно раціонально використовувати свій час, розставляючи при цьому грамотно пріоритети. Також активно делегую поставлені завдання своїм співробітникам. стосовно домашніх обов’язків – мені допомагають люблячий чоловік і мої два чудових сина.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Впевнена, що домогтися успіху може кожен. Необхідно лише мати непереборне бажання, віру в свою перемогу і невпинно рухатися до заповітної мети!

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Конкурс «Mrs. UkraineInternational 2018» пройшов на високому рівні з неймовірно великою кількістю позитивних відгуків, що є цінним для мене як для організатора проекту. Мені невимовно радісно отримувати настільки приємні коментарі від усіх, хто мав причетність до легендарного конкурсу: партнерів, фіналісток, журі і вдячних глядачів. І, звичайно ж, моя мета – це проведення міжнародного конкурсу краси «Mrs. UkraineInternational 2019» красиво, достойно, і найголовніше – на найвищому рівні. Рада анонсувати, що легендарний конкурс «Mrs. UkraineInternational 2019» відбудеться 17 квітня 2019 року у найкрасивішій і розкішнішій локації Києва – «Regent Hill Event Hall».

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Я за натурою людина дуже цілеспрямована і діяльна. Вважаю, що на шляху у кожного можуть виникнути різні складні моменти, але успішна людина завжди знаходить в собі сили рухатися вперед і досягати бажаного результату.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Мені складно однозначно відповісти на це питання, оскільки я намагаюся черпати натхнення і мудрість, спілкуючись з чудовими особистостями, читаю різні мотиваційну літературу, озброюючись тим самим життєвими порадами авторів і керівництвом до дії.

Ваша доленосна подія в житті?
Звичайно ж, це поїздка до Америки та участь у престижному конкурсі «Mrs. International». Там відбулася доленосна пропозиція стати національним директором цього конкурсу в Україні від пані Мері Річардсон, власниці і засновниці бренду «Mrs. International».

Чим ви любите займатися у вільний час?
Весь свій вільний час я присвячую родині. Читаю також книги з особистісного росту. Це заряджає!

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Відданість справі, відповідальність і працьовитість.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Однозначно складно сказати, оскільки керівна посада, яку я займаю, кожен день вимагає від мене приймати величезну кількість важливих рішень.

Які книги вплинули на ваш світогляд?
Джек Кенфілд «Правила», Стівен Кові «7 навичок високоефективних людей», Наполеон Хілл «Думай і багатій».

Що зробило вас сильною?
Віра моєї сім’ї в мій успіх!

Як змінився ваш погляд на себе і на світ за останні 10-20 років?
Кардинально: я стала більш вимогливою до себе і до інших, намагаюся оточувати себе людьми і тягнуся до таких, які поділяють зі мною однакові моральні цінності і погляди на життя.

Що вас надихає щодня йти вперед?
Віра в себе і свої сили. Також підтримка сім’ї і близьких мені людей окрилює і вселяє впевненість, що все вийде якнайкраще.