Яхья Ярослава

«Люблю грати в шахи, кататися на велосипеді, а також вивчати психологію та основи здоров’я»

Місто проживання

Одеса

Рід діяльності, хобі

Моделінг, медійна діяльність. Люблю грати в шахи, кататися на велосипеді, а також вивчати психологію та основи здоров’я. Учасниця проекту від «Main People» – «Будинок Моделей».

Чому я займаюся саме цим

Оскільки я є ведучою гри «Мафія», потрібно розвивати та вдосконалювати себе у цій сфері. А для цього треба багато знати – гра має інтелектуальне спрямування. А також – уміти тримати себе на публіці, при цьому гарно виглядати. Тому досвід у модельному бізнесі якнайдоречніший.

Улюблена книга та автор

Люблю читати поезію.

Улюблений фільм або мультфільм

Найулюбленіший мультфільм – «Simpsons».

Кумир

Кумира немає.

Про себе

Юна модель розпочинала свій шлях у модельному агенстві «Lola Kids», зараз – у «Main People». У віці 4 років дівчинка знімалася в одеському Єралаші. Виступала в Play-fashion JUNIOR – дитячому розважально-пізнавальному TV-проекті. Вихованка танцювального колективу «Motion».
Ярослава – неодноразова учасниця показів «Junior Fashion Weekend», «Lola kibs fashion week». Також вона відома як ведуча розважальної гри «Мафія». Цілеспрямована і позитивна, надзвичайно любить подорожувати.

Що люблю поїсти

Я – ще та ласунка… (люблю усе солоденьке). А так само – спагетті і суші.

Улюблена цитата

Я хороша… але це не точно!

Плани на майбутнє

Подорожувати, отримувати емоції від життя, поїхати в Париж, Японію, вивчати іноземні мови. У майбутньому – відкрити свій бутік дизайнерського одягу.