Альянова Дарія

«Я за вчинки, слова нічого не значать!»

Місто проживання

Одеса

Рід діяльності, хобі

Танці, вокал, малювання, флай-гімнастика, створення пісень і подорожі!

Чому я займаюся саме цим

Танцюю я з 4 років. І мені це дуже подобається! Вважаю, що в танці можна показати себе і розкритися. Вокалом займаюся достатньо недавно – 2,5 роки. Виступала на різних майданчиках Одеси та України! Також я обожнюю моделінг, подобаються зйомки. Уже знімалася в рекламі, фотосесіях та кліпах.

Улюблена книга та автор

Якщо чесно, я не дуже люблю читати! Але якщо вже вибирати книги, то тільки з сучасної літератури, і тільки сучасних письменників! Нещодавно я знайшла для себе книгу, яка називається «Дівчина Online» Я так і знала, що ця книга мені сподобається. Буває так, що дивишся на книгу, читаєш анотацію, перегортаєш сторінки – і не можеш викинути її з голови. Написала цю книгу відома і до того ж моя улюблена б’юті-блогерша Зої Сагг. У книги є 3 частини! Книга чудова! Усім раджу прочитати!

Улюблений фільм або мультфільм

Я дуже люблю дивитися фільми і щотижня ходжу з батьками або з друзями в кіно! Стільки фільмів у мене в голові!!! Але такий, що більше всіх запам’ятався — Гаррі Поттер. Адже це магія, чаклунство і дружба! Суперкласна тема для фільму!

Кумир

Швидше за все, це знана модель Джі Джі Хадід, вона також відома як Ангел Вікторії Сікрет. А також я обожнюю Аріану Гранде та Кеті Перрі! Усі їхні пісні мене надихають, тому хочеться слухати їх ще і ще.

Про себе

Малюю з початкової школи, і я це обожнюю, адже малювати можна все, що є на світі! Малювання завжди дарує мені натхнення. Флай-гімнастикою захопилася досить недавно — це дуже круто і красиво! Звичайно, часом буває важко, але завжди елементи виходять. А пісні почала писати ще з 12 років! Не знаю, чого мені так вирішилося… Я взяла зошит, почала писати слова, а потім – поклала їх на музику! Так і вийшла моя перша пісня «Все буде GOOD». А дещо пізніше на неї вийшов кліп, який на даний момент набрав уже понад 12 тисяч переглядів! Це надихнуло мене, і через 2 місяці була створена нова пісенна композиція – «Танцюй». Під усі мої пісні можна танцювати і підспівувати! А ще я обожнюю подорожувати!!! Подорожую з 3 років, побувала, напевно, вже в 15 країнах! Це дуже цікаво і весело, особливо, якщо подорожувати з друзями і з сім’єю!

Що люблю поїсти

Ммм… Люблю поїсти солоденьке – я ласунка. Люблю все шоколадне! Люблю тістечка макаруни, люблю також рисові тістечка. А на додаточок – лате! Кава – ще одна моя любов.
Люблю суші, піцу і весь фаст-фуд) Але, звичайно, після цього намагаюся привести себе у форму до літа 🙂

Улюблена цитата

Я за вчинки, слова нічого не значать!

Плани на майбутнє

Зараз я активно займаюся моделінгом! У майбутньому хочу бути професійною моделлю! Моя мрія – це стати Ангелом Вікторії Сікрет, так само, як і мій кумир Джі Джі Хадід! Навіть кращою! І підкорювати світові подіуми!