Володимир Калініченко

Без дисципліни немає значення, наскільки ти хороший, ти – ніщо! Коли-небудь ти зустрінеш крутого хлопця, який витримає найкращі твої удари

Місто проживання

м. Одеса

Рід діяльності, хобі

Спортсмен, фотомодель, актор. Люблю займатись програмуванням та графічним дизайном.

Чому я займаюся саме цим…

Заняття спортом дають мені силу, енергію, самодисципліну і можливість тримати своє тіло в хорошій формі. Бути актором і фотомоделлю дуже цікаво та весело – це дає можливість перевтілюватися. Таким чином я самореалізуюсь у суспільстві – відкриваю і розвиваю в собі нові таланти і здібності, зустрічаюсь з цікавими, творчими людьми.

Улюблена книга та автор

«Вечори на хуторі біля Диканьки» Миколи Гоголя.

Улюблений фільм або мультфільм

«Месники», «Останній мисливець на відьом».

Кумир

Конор МакГрегор. Блогери Андрій Немодрук і Микита Козирєв.

Про себе

Уже в 4-річному віці маленький Володя почав займатися дзюдо, а з шести років – таким видом спорту, як ММА (змішані бойові мистецтва). Крім того, хлопчик любить грати в футбол, обожнює скейтбординг. Як фотомодель він бере участь у фотопроектах відомих фотографів та знімається в кліпах каналу «ND Production» з блогерами Андрієм Немодруком та Микитою Козирєвим. Це дає йому можливість рости і розвивати свій творчий потенціал. Тим не менш, Володимир прагне більше знань, тому вивчає комп’ютерне програмування в комп’ютерній школі HILLEL – він захоплюється графічним дизайном та відеомонтажем.

Найсмачніша їжа для мене…

Люблю суші, рис з овочами.

Плани на майбутнє

Буду й надалі займатися акторською майстерністю – мрію знятися у фільмі. Хочу створити для мами комп’ютерну програму з моделюванню одягу. Також у планах – відкриття власного YouTube-каналу.