Аліна Кірчаллова

Мрії не працюють, доки не працюєш ти

Місто проживання

м. Одеса

Рід діяльності, хобі

Моделінг, вокал, танці.

Чому я займаюся саме цим…

Це приносить мені велике задоволення.

Улюблена книга та автор

М. Твен «Пригоди Тома Сойєра».

Улюблений фільм або мультфільм

«Король Лев».

Кумир

Періс Хілтон

Про себе

Аліні лише 10 років, а вона вже відома за межами рідної країни. Жоден кастинг для зйомок у дитячому глянці або рекламі не проходить без участі цієї юної моделі. На рахунку в Аліни вже не один показ і безліч різних зйомок, за які вона отримує свої перші гонорари, і, безсумнівно пишається цим. Нагороди та титули юної красуні можна перераховувати дуже довго, ось найбільш значущі з них:
Аліна Кірчаллова – обличчя обкладинки різдвяного каталогу «100 найкрасивіших дітей України», героїня рубрики FASHION KIDS, володарка Гран-прі конкурсу «Kids Best Models Ukraine 2017» за версією «Fashion Today», «Маленька модель України 2016». Отримала Гран-прі в модельному конкурсі на VI Міжнародному зльоті творчої молоді, є акредитованою моделлю іспанського бренду на Mersedes Bens Fashion Week, неодноразово виступала на сцені «Dosso Dossi Fashion Show».
Аліна працювала на одному подіумі з такими відомими моделями, як Вікторія Лопирьова, Періс Хілтон, Ізабель Фонтана, Вікі Одинцова тощо. Гран-прі на дитячо-юнацькому фестивалі «Obzors Hope 2017» в Болгарії, участь у «PARADISE HOLIDAY» ALL INCLUSIVE 2017 в Тунісі, пройшла до півфіналу конкурсу «Young voice» від Music Box, «Mini Miss World Beauty 2017», «Досягнення року 2017» за версією всеукраїнської премії «Пломбір».
Крім модельних успіхів, Аліна розвиває свої вокальні дані. Вона – учениця вокально-танцювальної студії «Millenium Alliance». Вокальним наставником Аліни є викладач з вокалу відомого українського шоу «X- фактор», «Україна має талант», «Зоряний ринг», оркестру «Танці з зірками», вокальний постановник мюзиклів, співачка Еріка Ситник. На рахунку Аліни – зйомки в декількох музичних кліпах: влітку 2018 року вийшов новий кліп Аліни на пісню «Summer» – і відразу потрапив в ротацію на музичний канал «Ello»! Також юна виконавиця має багато сольних авторських пісень таких авторів, як Валерій Ситник, Світлана Гладишева, Катерина Македонська, Олександра Сулакова. Найближчим часом обіцяє порадувати своїм першим сольним альбомом.

Найсмачніша їжа для мене…

Страви національної української кухні.

Плани на майбутнє

Працювати над собою і вдосконалюватись.