Вокальна студія «Astra Voice Studio»

Назва Компанії
Astra Voice Studio

Телефон
0976541181

E-mail
astravoices@gmail.com

Адреса
Одеса, вул. Спиридонівська,10

Web-site
https://www.facebook.com/Astra-Voice-Studio-237938973239764/

Керівник підприємства
Анастасія Воєдило — засновник, керівник школи-студії

Рік заснування
2012

Форма власності
Державна, приватна

Кількість працівників
4

Сфера діяльності підприємства
Послуги, інтелектуальне виробництво

Продукція
Юні артисти-вокалісти

Регіон,який охоплюють послуги компанії
Україна

Чи є сертифікати якості, ліцензії
Численна кількість нагород та підтверджень рівня майстерності

Додаткова важлива інформація про компанію

Дитяча школа естрадно-джазового вокалу «Astra Voice Studio»

Компанія заснована в 2012 році на базі дитячого будинку творчості, як невелика студія естрадного співу для дітей та підлітків. За підсумками перших високих результатів діяльності, зарекомендувала себе найкращим чином. З’явився великий попит на виступи учнів-артистів школи та великий потік дітей, що бажають якісно навчатися вокалу. У зв’язку з цим, студія розширила свої можливості з новими викладачами-спеціалістами та філіалом.

«Astra Voice Studio» — це не продюсерський центр, яких на ринку шоу-бізнеса зараз досить багато. Це школа-студія з затишною атмосферою та, перш за все, з пріоритетом навчання дітей професійним основам естрадно-джазового вокалу та сценічної майстерності за новітніми методиками. Це дружня команда вихованців та педагогів, яка творить великі високохудожні концертні проекти з режисурою спектаклю. Це яскраві сольні виступи артистів на масштабних міських, всеукраїнських та міжнародних сценах, заходах та проектах. Це сучасні альтернативні форми індивідуального, колективного навчання та творчої взаємодії. І вихованці, і педагоги «Astra Voice Studio» є професійними артистами, які ведуть активну концертну діяльність.
Школа «Astra Voice Studio» прагне відповідати всім новим тенденціям, запитам ринку дитячого шоу-бізнесу та навчальних технологій. Тому постійно розвивається.