«Cambridge Centre for Sixth Form Studies»

Назва Компанії

CCSS (Cambridge Centre for Sixth Form Studies)

Телефон
+44 (0) 1223 716890

098 – 547 – 64 -22

E-mail
admissions@ccss.co.uk
olgap@ccss.co.uk

Адреса
4-5 Bene’t Place, Lensfield Road
Cambridge CB2 1EL, United Kingdom

Web-site
www.ccss.co.uk

Керівник підприємства
Стюарт Ніколсон – директор
Ольга Писана – представник в Україні та Східній Європі

Рік заснування
1981

Форма власності
Благодійна організація. Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ)

Кількість працівників
100 працівників 160 учнів

Сфера діяльності підприємства
Освіта

Продукція
Освіта

Регіон, який охоплюють послуги компанії

В коледжі навчаються 40% учнів з Британії та 60% учнів з інших країн світу

Чи є сертифікати якості, ліцензії?
Так

Додаткова важлива інформація про Компанію
Cambridge Centre for Sixth-form Studies (CCSS) є одним із лідерів серед підготовчих коледжів, які готують старшокласників до вступу в найкращі університети Великобританії та світу. До атмосфери спільної мети залучені як учні від 14 років,які прагнуть саморозвитку, так і весь викладацький склад коледжу. Заняття проходять в форматі університетських семінарів, де викладачі-експерти створюють системи підтримки для розвитку академічних та особистісних навичок. Поряд з цим успішно реалізується унікальний досвід навчання в коледжі.
Розташований коледж в самому центрі історичного Кембриджа, в оточенні овіяних славою факультетів одного з кращих університетів світу. Таке легендарне сусідство додатково підвищує статус CCSS, як навчального закладу з високим рівнем викладання і освіти, що дозволяє дітям отримувати необхідні знання, допомагає їм ставити високі цілі і успішно їх досягати.
Особистісному розвитку і академічному прогресу учнів сприяють відносини взаємної поваги і співпраці між викладачами і учнями, побудові яких приділяється особлива увага. Понад 35 років ми цінуємо і всіма силами підтримуємо амбітну молодь, розкриваючи таланти кожного учня.
Високопрофесійний викладацький склад відрізняє CCSS від інших шкіл. Більше 30% викладачів школи -випускники Кембриджського або Оксфордського університетів. Особистий досвід викладачів дозволяє їм правильно направляти учнів школи під час подачі документів до ВНЗ. Стюарт Ніколсон займає пост директора школи з 2009 року. Пан Ніколсон — випускник Кембриджського, Оксфордського університетів, а також Единбурзької бізнес школи. На даний момент він є головою ради шкіл для старшокласників Великобританії (CIFE), а також заступником голови асоціації приватних шкіл Великобританії (ISA).