Вікторія Мельниченко

Юрист, Директор конкурсу краси «Королева Одеси».

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Я працюю помічником адвоката в юридичній компанії «Legal Group» та є директором конкурсу краси «Королева Одеси».
Будучи студенткою 3 курсу, я взяла участь у конкурсі краси «Міс Національний університет «Одеська юридична академія», за результатами якого стала Першою Віце-Міс академії. Ця подія стала великим поштовхом для мене. Наступним етапом була участь у конкурсі краси «Міс Одеса Всесвіт», де я перемогла та отримала головну корону. У 2017 році мені випала честь представляти Україну на міжнародному конкурсі в Китаї «Miss Tourism International». Учасниці були з різних куточків планети – з більш ніж 60 країн. За результатами конкурсу я отримала титул «Посол Миру». Це була унікальна можливість розповісти про нашу країну, обмінятись досвідом, знайти нових друзів.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Міжнародні конкурси та конкурси в Україні дуже відрізняються. І я зрозуміла, що хочу організувати конурс в Одесі, який відрізнятиметься від інших. У конкурсу є своя концепція, проводиться серйозна підготовка дівчат до фіналу, проводяться майстер-класи, лекції, репетиції. Це необхідно, щоб кожна учасниця усвідомила свою місію і бажання змінювати світ на краще.
Що стосується юриспруденції, то стати юристом я вирішила ще зі школи. А обрана спеціальність (адвокатура) покликана захищати права та інтереси людей.

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
Головне в житті – це сімейні цінності , підтримка одне одного. Гармонійні стосунки в сім’ї сприяють розвитку людини, її становленню. А взаєморозумніння з коханою людиною дає натхнення, впевненість і внутрішню силу. Дуже важливо, коли людина, яка іде з тобою по життю, є головним порадником і щиро радіє твоїм успіхам.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Перш за все, потрібно знайти себе і зрозуміти, в якому напрямку рухатись. Завжди необхідно ставити цілі та шукати шляхи їх реалізації. Успіх – це праця, наполегливість, терпіння і виваженість. Головне – рухатись вперед і ніколи не зупинятись на досягнутому.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Хочу побудувати успішну кар’єру адвоката.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Моє натхнення – це час, проведений з коханою людиною, з рідними. Надихають цікаві подорожі, спілкування з друзями, читання книг.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Моя мама є неймовірною людиною, прикладом для мене в усьому. Їй завжди вдається поєднувати кар’єру та сімейні цінності. Вона є успішним керівником, щасливою дружиною та мамою.

Ваша доленосна подія в житті?
Зустріч з коханою людиною.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Щирість та відданість.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Усі кроки в житті роблю осмисленно та виважено, однак не боюсь ризикувати, братися за нові ідеї та сміливо і впевнено втілювати їх в життя.

Цитата: «Успіх – це праця, наполегливість, терпіння і виваженість. Головне – рухатись вперед і ніколи не зупинятись на досягнутому»