Інесса Міхно

Вокаліст, науковий співробітник, педагог з вокалу

Що вас надихає щодня йти вперед?
Бажання жити, реалізовуватися, робити світ кращим і бути світлом навіть темної ночі для інших.

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Вокалом я займалася ще з дитинства. Напевно, це була моя мрія ще з моменту, коли я тільки навчилася говорити. Музика супроводжувала мене все життя. Я люблю сама писати і складати музику, шукати щось нове, експериментувати і дарувати щастя оточуючим, торкатися струн душі, створювати гармонію, де душа – вище матеріальних благ.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Перемога в конкурсах ще з раннього дитинства і напуття хороших педагогів. Навіть коли я приїхала до Києва і займалася зовсім іншими речами (кібернетикою), життя постійно мене приводило до музики. Так я створила свій перший рок-колектив, брала участь в університетських концертах, працювала з уже відомими артистами. Життя постійно мене приводила туди, де є творчі люди, готові допомагати і розвиватися разом зі мною.

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
Думаю, важлива гармонія і вміння розподіляти час. Звичайно, сім’я – важливий аспект будь-якої жінки, але без успіху в кар’єрі життя набуває побутових відтінків, а це подобається дуже невеликій кількості чоловіків. Тому варто розвивати себе в обох напрямках і навчитися шукати компроміси. Важлива підтримка сім’ї, взаєморозуміння, а краще – спільна участь у проекті.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Умінням працювати над собою, бажанням досягати мети, комунікабельністю, талантом, любов’ю до того, чим займаєшся.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Стати всесвітньо відомою співачкою, виступати на відкритті Олімпійських ігор (на Греммі тощо), зробити світ більш духовним і світлим.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Звичайно. Особливо, коли щось виходить не так, як задумано, або не в ті терміни. Я просто переключаюсь на інші справи, а вранці з новою енергією беруся за те, що не вдавалося. Коли стає зовсім сумно, їду відпочити на свою батьківщину або просто подорожую.

Хто для вас є найбільш значимо людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Значимою для мене є моя мама – як людина, яка подарувала мені можливість жити, дала знання, вклала всю любов і надії. Прикладом – Марі Кюрі.

Ваша доленосна подія в житті?
Переїзд до Києва у віці 17 років, коли я вирішила вчитися тільки в цьому місті і стати гордістю для своїх батьків без їх допомоги.

Чим ви любите займатися у вільний час?
Читати книги і слухати музику. У мене досить велика бібліотека, і я обожнюю книги в друкованому вигляді, коли ти можеш повернутися на будь-яку сторінку, відчути в руках мільйони думок талановитих людей і стати частинкою їх історій. Музика надихає мене жити і створювати себе як вокаліста.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Щирість, чесність, цілеспрямованість, духовність, повагу до своїх батьків, до своєї історії.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Почати працювати на себе, полишивши роботу, де я була найнятим працівником.

Які книги вплинули на ваш світогляд?
Всі книги Еріха Марії Ремарка, Купріна, Ошо.

Що зробило вас сильною?
Труднощі, з якими доводилося стикатися, і розуміння того, що ніхто крім мене їх не пройде і не вирішить.

Як змінився ваш погляд на себе і на світ за останні 10-20 років?
Я стала реалістом. Ілюзії і дитячий максималізм переросли в обдумані стратегії та аналітику. Я перестала бути наївно довірливою, навчилася розбиратися в своїх почуттях і бажаннях, розставляти пріоритети і жити в гармонії з собою та світом навколо.