Вікторія Круглєєва

Головний бухгалтер компанії Watsons

1. Найяскравіший момент вашого життя?
З недавніх – зустріч з іміджмейкером. Він допоміг мені досягти гармонії – цього внутрішнього стану, в якому людина проживає, відчуває свої події, незалежно від зовнішніх обставин і оточуючих людей.

2. Охарактеризуйте себе одним словом.
Холерик.
Товариська та енергійна. Легко звикаю до всього нового. Здатна бути лідером. З радістю беруся за нові справи.

3. Що ви цінуєте в людях найбільше?
Цінними є ті якості, які важливі і потрібні для побудови адекватних гармонійних відносин. В людях ціную ті з них, що самі по собі є загальнолюдськими цінностями: чесність, емпатію та оптимізм.

4. Від чого ви відмовилися, коли зробили вибір професії? Хто допоміг зробити вибір?
Професію потрібно вибирати, виходячи не з дитячих мрій, а з реалій життя – це перевірено на практиці. Мріяла бути стюардесою, вихователем у дитячому саду. Але особливості мого характеру стали вирішальними у виборі професії. А допомогли мені зробити цей вибір мої батьки, які вірили, підтримували і надихали все життя.

5. Ваша доленосна зустріч?
Іноді трапляються зустрічі, які миттєво перевертають життя. Ти стаєш уже не ти, і за спиною виростають крила. Це можуть бути нові друзі, колеги по роботі, коханий чоловік. Найважливіша зустріч у долі жінки – це зустріч з чоловіком, тим єдиним, якого чекаєш довго, а коли зустрінеш, наповнюєшся безмежним щастям і любов’ю. Взаємною любов’ю!

6. З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?
Зі знання теорії цієї справи. Крок за кроком, набираючись досвіду, можна досягти успіху. Але, як правило, в житті, досягнувши вершини, приготуйся виявитися на дні наступного рівня. В цьому і є принадність успіху.

7. Що для вас є найголовнішим у житті, а що – другорядним?
Головне для мене – бути щасливою. Пол Хокен писав: «Завжди залишайте час на те, щоб займатися чимось, що робить вас щасливим, задоволеним, навіть радісним».

8. Хто з великих жінок вас надихає?
З історичних особистостей мене надихає Королева Єлизавета І, а з сучасних жінок – Сандра Буллок.

9. Ваш улюблений аромат?
Sisley Eau de 2.

10. Діяльність?
Більше 20 років працюю головним бухгалтером у компаніях різних секторів економіки. Упродовж останніх 10 років працюю у великих відомих іноземних компаніях, зараз — головний бухгалтер компанії Watsons.

Закінчила європейську школу дизайну з курсу «Дизайн інтер’єру», брала участь як модель у новому проекті – Українському модному шоу молодого дизайнера одягу Тетяни Шилан Ukrainian Fashion Show 2017.

Брала участь у написанні проектів змін до податкового кодексу та законодавства.

11. Освіта?
Вища: бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності.

12. Знак зодіаку?
Стрілець.

13. Улюблені книги?
С. М. Даніель «Мистецтво бачити», Мішель Пастуро «Синій. Історія кольору».

14. Улюблені фільми?
«Чудовий вік», «Містер Селфрідж».

15. Сімейний стан.
Незаміжня.