Анна Кравченко

Фотограф

1. Найяскравіший момент у вашому житті?
Народження дочки стало для мене найяскравішою подією в житті. Я до сих пір пам’ятаю те неосяжне почуття щастя і любові, яке переповнювало мене.

2. Охарактеризуйте себе одним словом.
Я не боюся змін, звичайно, якщо говорити про обдумані і розумні вчинки. Я звикла думати і діяти, розраховуючи ризики, тому можу описати себе словом «безстрашна».

3. Що ви цінуєте в людях найбільше?
Чесність – це найважливіша якість будь-якої людини. Чесність, перш за все, перед собою. Саме вона дозволяє самовдосконалюватися, «ростити» себе як особистість і справедливо ставитися до всього, що відбувається навколо.

4. Від чого ви відмовилися, коли зробили вибір професії? Хто допоміг зробити вибір?
Не довелося відмовлятися від чогось, хіба що від сну. Мені дуже допоміг мій чоловік, і завдяки йому я зробила свій вибір. Кожна жінка мріє поєднати побут і роботу, правильно будувати й оберігати сімейне вогнище і зробити кар’єру. І біля кожної жінки, якій це хоч трохи вдається, обов’язково повинен бути турботливий чоловік, який може відновити її сили і захопитися нею.

5. Ваша доленосна зустріч?
Зустріч з моїм коханим чоловіком. Я пам’ятаю, як зустрілися наші погляди. Мені здалося, що час зупинився, і ми кілька десятків секунд просто дивилися один на одного, ніби уві сні. Зараз моя доля нерозривно пов’язана з цією людиною, і я вдячна Богу за цю зустріч.

6. З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?
З постановки мети і самовдосконалення. Я по життю ідеаліст, можна навіть сказати – перфекціоніст. Я завжди дуже сувора до себе, вважаю, що успіх цілком і повністю залежить від того, хто хоче його домогтися. І досягнувши якоїсь ступені успіху, потрібно переглядати свої цілі, досягати нових висот.

7. Що для вас є головним у житті, а що – другорядним?
Сім’я, безсумнівно, найголовніше. Робота другорядна, однак коли я роблю свою справу і виділяю на це час, важливіше роботи немає нічого. Звикла ставитися до роботи з усією серйозністю і, як то кажуть, «на совість». Тому, складаючи таймінг дня або тижня, важливо правильно планувати свій час. Хоча, чесно вам скажу, це вдається далеко не завжди.

8. Хто з великих жінок вас надихає?
Хеді Ламарр – жінка, що зуміла реалізувати себе і в сфері кіно, і в сфері науки. Вона змогла поєднати в собі розум і тендітні жіночі риси. Мені здається, кожен чоловік мріє, щоб поруч була «розумна і красива», і у цієї жінки це цілком вийшло.

9. Ваш улюблений аромат?
Versace bright crystal

10. Діяльність?
Фотограф.

11. Освіта?
Повна вища. Магістр фінансів.

12. Знак зодіаку?
Діва.

13. Улюблені книги?
Жюль Верн «Таємничий острів»
Пауло Коельо «Алхімік».

14. Улюблені фільми?
«Зелена миля», «Великий Гетсбі».

15. Сімейний стан?
Заміжня.