Уляна Мельник

Усе, що існує в світі – колись було чиєюсь мрією

Місто проживання

м. Одеса

Рід діяльності, хобі

Гімнастика, стречинг, циркова акробатика, каучук.

Чому я займаюся саме цим…

З малих років я займаюсь гімнастикою, і це мені приносить велике задоволення. Моя мама помітила, що я дуже гнучка, коли мені ще і року не було, тож вирішила мої здібності розвивати. Зараз — я обожнюю виступати на публіці, чути вигуки захоплення і гучні оплески — це мене заряджає, мотивує, змушує йти вперед.

Улюблена книга та автор

«Маленький Принц» Антуана де Сент-Екзюпері.

Улюблений фільм або мультфільм

Мені подобаються фільми про супергероїв Всесвіту Marvel, особливо «Люди Х».

Кумир

Як кажуть — не створи собі кумира.

Про себе

Каучук – це мистецтво, успіхів у якому можуть домогтися не всі діти. І тут повинна бути особлива мобільність суглобів, структура м’язів. І, звичайно ж, величезна сила волі, бажання дитини оволодіти відповідною технікою виконання акробатичних номерів. Уляна якраз має усі необхідні дані, щоб досягти висот у цьому напрямку.
Володарка Гран-Прі фестивалю під патронатом ЮНЕСКО у Греції. Перше місце фестивалю при Міністерстві культури України «Україна об’єднує світ». Багаторазова чемпіонка міжнародних конкурсів.
Уляна – неймовірно талановита і перспективна. Дівчинка постійно виступає на публіці з яскравими акробатичними номерами у стилі «каучук», які просто вражають уяву і змушують дивитися на неї із завмиранням серця.

Найсмачніша їжа для мене…

Салат «Цезар», риба на грилі, ягоди і фрукти.

Плани на майбутнє

Я мрію стати всесвітньо відомою артисткою, виступати у кращих залах світу. А згодом я планую організувати свою школу, де буду вчити маленьких талановитих хлопчиків і дівчаток, допомагати їм ставати тим, ким вони мріють.