Марк Маскалев

Слабкості характеру зазвичай проявляються під час шахової партії

Місто проживання

м. Одеса

Рід діяльності, хобі

Я – школяр, мені подобається навчатися. Особливо я люблю математику та англійську мову. Коли заняття закінчуються, я не маю часу на нудьгування, адже відвідую курси шахів та поглиблено вивчаю англійську. Мені дуже подобається дивитись мультфільми і серіали в оригіналі англійською мовою. Я навіть записую собі в блокнот деякі вислови, адже англійською говорить увесь світ! Шахам мене навчив батько ще в 3 роки. Це інтелектуальна гра, яка розвиває розум, вчить терплячості і стратегії. У вільний час я люблю ходити в кіно, зустрічатися з друзями, грати в футбол.

Чому я займаюся саме цим…

Батьки говорять, що без англійської в житті буде важко, та я й сам так вважаю. Крім того, мені дійсно подобається ця мова — вона кумедна і не така складна як, наприклад, китайська. Щодо шахів — то ця гра вчить бути справжнім чоловіком: стриманим, розсудливим, завбачливим. Шахи розвивають розум, а розум — це головна чоловіча риса, як на мене.

Улюблена книга та автор

Авжеж, це «Два матчі» Гаррі Каспарова. На мою думку, цей шахіст є неперевершеним! У цій книзі він коментує свої ходи у двох історичних матчах з іншою легендою шахів — Анатолієм Карповим. Дуже цікаво спостерігати за грою великих шахістів і розуміти хід їхніх думок.

Улюблений фільм або мультфільм

Люблю дивитись «Сімпсонів» в оригіналі, а також обожнюю «Трансформерів».

Кумир

Як ви вже могли здогадатися самі, це – Гаррі Каспаров.

Про себе

Марк не по-дитячому серйозно ставиться до навколишнього світу і ставить дорослі запитання: хлопець дуже розсудливий, розумний і вихований.
Але, як справжній хлопчик, розважатися він теж обожнює. І друзів у Марка багато, адже він кмітливий, веселий і надійний товариш.
Марк може підтримати будь-яку тему розмови, навіть з дорослими, але й з однолітками йому теж дуже цікаво, адже дитинство — це пора веселощів і нових відкриттів.

Найсмачніша їжа для мене…

Шашлик, овочі на грилі, морозиво з карамеллю.

Плани на майбутнє

Мрію стати кращим шахістом у світі, відвідати усі континенти. Також хочу мати свій великий бізнес і допомагати бідним дітям, у яких немає батьків.