ТОВ «FinExpert»

Керівник підприємства

Шевчук Сергій Анатолійович

Назва компанії

FinExpert

Телефон

+380674811722

E — Mail

info@fin.expert

Web — site

https://www.facebook.com/FinExpertADR/

Керівник підприємства

Шевчук Сергій Анатолійович керівник компанії

Сергій Шевчук — людина, яка не просто добре розбирається в питаннях фінансів, він — експерт найвищого рівня. За вісім років активності на ринках Сергій придбав колосальний багаж знань і відомий, як успішний діючий трейдер і фінансовий аналітик.

Загальна інформація про компанію

Деятельность компании направлена на то, чтобы научить любого желающего быстро и стабильно зарабатывать на финансовых рынках либо путем инвестирования, либо путем трейдинга.

Рік створення

2013

Сфера діяльності підприємства

Фінансова сфера

Продукція/послуги

консалтинг

Регіон, яким охоплені послуги компанії

Online проект по СНД

Компанія ФинЭксперт зібрала кращих трейдерів і аналітиків з усієї України. Використовуючи свій величезний досвід, співробітники компанії можуть створити результативну маркетингову стратегію для будь-якого бізнесу.

Будучи висококласними фахівцями, співробітники FinExpert, готові надати кращий сервіс для своїх клієнтів. Якщо вам потрібна нова інвестиційна ідея, економічний прогноз або розробка авторської торгової системи — звертайтеся в FinExpert.

Від інших компаній Finexpert відрізняється широкою спрямованістю своєї діяльності. Як правило, усі подібні фірми працюють у вузькому профілі, нехтуючи важливими аспектами з інших областей. Завдяки стратегії керівництва сьогоднішній день FineExpert — єдина українська компанія, яка надає широкий спектр послуг з фінансування і інвестування не лише в нашій країні, але і за її межами.