Група компаній «Центр Біржових Технологій

Керівник підприємства:

фінансовий експерт Богдан Троцько

 

 

Назва компанії:

Група компаній «Центр Біржових Технологій»

Телефон:
ЦБТ-онлайн — 0 800 750 222, 0 800 500 222
Одеса — +38 (0482) 37 55 65,
Київ — +38 (044) 230 86 77
Дніпро — +38 (056) 767 37 37
Львів — +38 (032) 253 91 00
Чернівці — +38 (0372) 95 00 65

E-mail:
online@cbt-centre.com
od@cbt-centre.com
kiev@cbt-centre.com
dp@cbt-centre.com
lv@cbt-centre.com
cv@cbt-centre.com

Адреса:
Одеса, провулок Віце-Адмірала Жукова, 14, поверх 3
Київ, вул. Б. Хмельницького, 33/34, поверх 3, офіс 6
Дніпро, вул. Сімферопольська, 11, поверх 2
Львів, вул. Гнатюка, 12а, БЦ «Ріус», 5 пов., Оф. 509
Чернівці, вул. Героїв Майдану, 154

Web-site:

Главная

Керівник підприємства:

фінансовий експерт Богдан Троцько

Рік заснування:

1997

Кількість співробітників:

більше 3000

Сфера діяльності підприємства:

інформування, консультування та навчання, пов’язане з діяльністю на міжнародних фінансових ринках

Продукція:
Діяльність Центру Біржових Технологій ефективно розвивається за трьома напрямками — інформування, консультування та навчання: ЦБТ активно займається підвищенням фінансової грамотності українців, надає консультації з питань вигідного інвестування і пропонує найефективніші курси підготовки трейдерів.

• семінари, тренінги, майстер-класи,
• інвестиційні проекти,
• навчальні курси

Регіон, яким охоплені послуги компанії:

без обмежень — Україна та будь яка точка світу

_________________________________________________________________________

Група компаній «Центр Біржових Технологій» — лідер сфери фінансових послуг в Україні. ЦБТ щодня відкриває громадянам нашої країни і всім бажаючим за кордоном широкі перспективи світу фінансових ринків. Найбільші представництва компанії розташовані в головних бізнес-центрах України: Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Миколаєві та Чернівцях. А офіс ЦБТ-онлайн дозволяє клієнтам компанії отримувати весь комплекс послуг в будь-якому куточку України і світу.

Компанія спеціалізується на підвищенні фінансової грамотності громадян. Зробити українців більш обізнаними у сфері фінансів, допомогти їм внести в своє життя економічну стабільність — місія Центру Біржових Технологій.

У ЦБТ регулярно проводяться семінари і майстер-класи з інвестування та фінансового планування. Сотні людей під час цих заходів дізнаються про те, що таке особисте фінансове планування, як грамотно розпоряджатися своїми доходами і формувати накопичення, які інструменти при цьому краще використовувати.

До послуг клієнтів Центру Біржових Технологій консультації досвідчених фінансових експертів з питань вигідного вкладення особистих коштів і унікальні інвестиційні проекти.

Слухачі інноваційного курсу навчання майстерності трейдингу «ЦБТ Беластіум», розробленого в компанії, отримують готову персоналізовану бізнес-модель для стабільного заробітку на фінансових ринках. А базовий навчальний курс трейдингу відкриває можливості самореалізації та кар’єрного зростання у великих фінансових компаніях.

Починаючи з кінця минулого століття в компанії пройшли навчання понад 13 000 клієнтів і ця цифра невпинно зростає. А сумарний дохід клієнтів ЦБТ за 2018 рік склав $ 10 000 000.

Придбати ґрунтовні знання у фінансовій сфері і сформувати розуміння основних принципів інвестування, створити для себе надійне джерело пасивного доходу і набути впевненості в завтрашньому дні — це лише частина унікальних можливостей, які вже понад 20 років надає своїм клієнтам Центр Біржових Технологій.
_________________________________________________________________________
Керівник групи компаній «Центр Біржових Технологій» Богдан Троцько

Працює в компанії з 2013 року.
Освіта — вища економічна (магістр).
Досвід роботи у фінансовій сфері — 8 років.

Широкопрофільний фінансист з багаторічним досвідом роботи на фінансових ринках.
Професійний трейдер, автор власної середньострокової стратегії торгівлі на валютному ринку, використовуваної в трейдингу випускниками компанії за програмою «ЦБТ Беластіум».
Спеціалізується на інвестиційному бізнес-плануванні і підборі клієнтам відповідних інвестиційних проектів на міжнародних фінансових ринках.
Сфера професійної діяльності — наданням клієнтам консультацій із створення стабільних високоприбуткових джерел пасивного заробітку, проведення групового та індивідуального навчання, а також семінарів, лекцій, тренінгів та майстер-класів.
Працює з VIP-клієнтами.