ТМ «Моршинська»

«Моршинська» – це столова мінеральна вода, яка розливається на моршинському заводі мінеральних вод «Оскар». Завод, як і бренд «Моршинська», належить компанії IDS Group – одному з найбільших гравців на ринку мінеральних вод в СНД та Прибалтиці.
Вода під етикеткою «Моршинська» самовиливається із джерела «Моршинське №4», відкритого в 1879 році в Моршинській долині на Прикарпатті. У 2000 році Кабмін заніс це родовище до категорії унікальних.
У Моршинській долині ніколи не було великих підприємств, АЗС, поселень, тому природна мінеральна вода «Моршинська» захищена від наслідків виробничої діяльності людей та техногенного впливу. Моршинська вода є джерельною водою — однією із найцінніших серед природних вод. Вона самотужки прокладає собі шлях на поверхню землі і б’є природними джерелами на території курортної зони у букових лісах.
За європейськими стандартами, «Моршинська» — це природна мінеральна вода, отже в процесі розливу її у пляшки не відбувається жодних змін мінерального складу й фізичної структури джерельної води. На поверхні вода потрапляє у спеціальні водозбірні споруди — каптажі, які захищають джерела і воду від зовнішніх впливів. Територія безпосередньо біля джерел охороняється, і є закритою зоною санітарного контролю з обмеженим доступом сторонніх людей.
«Моршинську» можна вживати навіть немовлятам: такого висновку дійшли в Інституті акушерства, педіатрії та гінекології АМН України. Для дітей компанія створила окремі лінійки: «Спортик» (невеликі пляшечки з мінеральною водою, які зручно брати з собою під час ігор) і «Пий та грайся» (пляшечки з мінералкою, прикрашені зображеннями героїв популярних мультфільмів та фентезі).