Авіакомпанія АТ «Мотор Січ»

Назва компанії
Авіакомпанія АТ «Мотор Січ»

Телефон
+3 (061) 720-44-43

E-mail
info@m9.com.ua

Адреса
69068, м. Запоріжжя, просп. Моторобудівників, 15

Web-site
flymotorsich.com

Керівник підприємства
Маслов Геннадій Євгенович – директор

Загальна інформація про компанію
Авіакомпанія «Мотор Січ» є структурним підрозділом Публічного акціонерного товариства «Мотор Січ» — одного з провідних підприємств світу з розробки, виробництва, ремонту та обслуговування авіаційних газотурбінних двигунів для літаків і вертольотів, а також промислових газотурбінних установок.
Авіадвигунами виробництва АТ «Мотор Січ» оснащені літаки і вертольоти Авіакомпанії.
На сьогоднішній день Авіакомпанія оперує флотом з літаків і вертольотів Ан-140, Ан-24, Ан-12, Як-40, Ан-2-100, Мі-2, Мі-8. Здійснює регулярні пасажирські міжнародні та внутрішні рейси, пасажирські і вантажні чартерні рейси. Базовим аеропортом Авіакомпанії є «Міжнародний аеропорт Запоріжжя».

Рік заснування
1984 рік

Сфера діяльності підприємства

авіаперевезення

Продукція / послуги
Авіакомпанія АТ «Мотор Січ» надає послуги з організації пасажирських і вантажних рейсів з усіх аеропортів України. Компанія має багатий досвід організації перевезень VIP-персон і гарантує рівень обслуговування, що відповідає найвищим вимогам клієнтів. АТ «Мотор Січ» здійснює авіаперевезення пасажирськими літаками Ан-24, Ан-140, Як-40, Ан-74, а також надає послуги з перевезення вантажів в усі регіони світу власними транспортними літаками Ан-74, Ан-12. Авіакомпанія «Мотор Січ» здійснює польоти на вертольотах Мі-2, Мі-8.

Регіон, який охоплюють послуги компанії
України, країни СНД, Європа

Чи є сертифікати якості, ліцензії?
Так

Додаткова важлива інформація про Компанію
Входить в трійку авіакомпаній України за регулярністю польотів. Компанія володіє літаками і вертольотами, і виконує як пасажирські, так і вантажні перевезення. Регулярні пасажирські рейси виконуються літаками Як-40, Ан-24, Ан-74, Ан-140. Вантажні перевезення здійснюються Ан-12, Ан-74. Польоти на вертольотах Мі-2, Мі-8.
Авіакомпанія має власну авіаційну технічну базу — стоянки, комплекс авіа-технічних споруд (ангари та ін.), сертифіковану службу авіа-безпеки. Основним майданчиком компанії є Міжнародний аеропорт Запоріжжя.
Перший виліт на літаку авіакомпанії АТ «Мотор Січ» відбувся в 1984 році літаком Як-40.
Представництва авіакомпанії є в Запоріжжі, Ужгороді, Львові, Києві, Мінську, Болгарії, Індії, ОАЕ.
Авіакомпанія АТ «Мотор Січ» має сертифікат відповідності системи управління якістю вимогам міжнародного стандарту ISO 9001, який діє до: 2015.
Авіакомпанія щодня виконує регулярні рейси:
Запоріжжя-Київ; Запоріжжя-Мінськ; Київ-Одеса (2 рази на день); Київ-Львів; Запоріжжя-Бургас (в літній період навігації); польоти на вертольотах Мі-2 та Мі-8.