Світлана Єрмакова

Автор та керівник проекту «Школа духовного розвитку Світлани Єрмакової»

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
«Школа духовного розвитку Світлани Єрмакової» – це унікальний формат моєї справи, що відкриває безмежні можливості для самореалізації в одній з найбільш затребуваних ніш сучасного бізнесу. Я вважаю, що система освіти повинна стати екологічно зорієнтованою, – свого роду інструментом реальної підготовки сучасної людини до життя та засвоєння передових технологій. Концепція Школи органічно включає у себе методологію ноосферної освіти. Це система науково-теоретичних, гносеологічних, методологічних і практичних поглядів на природу освіти та можливості її ефективного досягнення в суспільстві на етапі ноосферного переходу. Усі пропоновані програми тренінгів та психологічних заходів мають на меті формування в людини цілісної ноосферної свідомості, яка складається із триєдиності: цілісного біоадекватного мислення, етичного біоадекватного методу поведінки та екологічного світогляду. Освітній провайдинг усіх включених в роботу Школи заходів у повному своєму розгортанні передбачає сукупність взаємопов’язаних видів психологічних практик, що забезпечують появу на ринку освітніх послуг інноваційного конкурентоспроможного продукту у системі «освіта — життя».

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Я вважаю, що життя звучить саме тією мелодією, якою ми її наповнюємо самі. А як відомо, найкраща дорога – це дорога до самого себе. Так склалося, що з дитинства я відчувала, що мій головний напрям життя – це моє усвідомлене материнство. Зростаючи, я розуміла, що неможливо змінювати життя, переписувати його історію, якщо діяти виходячи з «нерозібраного багажу цінностей». Наш духовний пазл цінностей – це місія кожного з нас у цьому житті, і він стане «картинкою» лише тоді, коли ми будемо використовувати ті ж елементи (ціннісні орієнтації), скільки б ми не перемішували його на старті.
Очищення свідомості – це те, з чого почався колись один з моїх днів у далекому дитинстві, це той стан, у якому я живу завжди, це моя життєва книга духовного розвитку, з якою я знайомлю усіх учасників Школи духовного розвитку Світлани Єрмакової.

Як поєднувати кар’єру і сім’ю, щоб завжди залишатися у виграші?
Найбільшим виграшом свого життя я вважаю свою родину. Родина – це фундамент, без якого неможливо «побудувати» ні себе, ні кар’єру. Передусім потрібно сформувати сімейні цінності, створити сім’ю, і саме тоді з’являються сили на все, до чого прагне людина.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Для успіху в умовах сьогодення найважливішими є якості людини, яка уміє залишатися собою, – не копіює чужі принципи і цілі, а прагне до постійного саморозвитку.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Єдиною і головною метою майбутнього для мене все ж є мої «духовні зерна» – мої Діти. Вони мої Учителі, мої мрії і плани, а також візитка мого бізнес-проекту. Їхній індивідуальний і професійний розвиток – моє майбутнє.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Я давно живу з відчуттям наповненості сьогоднішнім днем, що дає мені сили на день завтрашній – наповнений натхненням і віри у себе.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Це мої батьки, мій рід.

Ваша доленосна подія в житті?
Гарне запитання… Мені дуже щастило з людьми, яких я зустрічала на своєму життєвому шляху. Проте доленосною все ж вважаю зустріч з Блаже́ннішим і Всесвятейшим Киром Феофілом, Патріархом Святого града Єрусалима і всієї Палестини. Саме після зустрічі з ним у моєму житті відбулося все, про що я мріяла, і навіть до цього часу я відчуваю його благословення та пригадую кожне слово нашої розмови.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Служіння іншим та вдячність – ці якості для мене в людях найцінніші.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Будь-які події, що відбуваються у нашому житті, нас загартовують для кращого майбутнього. Але інколи бувають ситуації у кожного, коли потрібно змінити ставлення і прийняти, можливо, найскладніше рішення. У моєму житті це ситуації, коли потрібно навчитися бачити Серцем. Допомогти іншим – не завжди в наших силах, але завжди варто спробувати…

Цитата: «Я давно живу з відчуттям наповненості сьогоднішнім днем, що дає мені сили на день завтрашній – наповнений натхненням і віри у себе»