Світлана Варданян

Стиліст

 

1) Найяскравіший момент у вашому житті?
Народження сина Самвела. Не уявляю, як я раніше без нього жила! Під час вагітності було багато випробувань – переживання перед держіспитами, довгоочікувана посада керівника телекомпанії, багато планів зривалися… Але вже тоді, ще будучи в утробі, він підтримував мене однією своєю присутністю.

2) Охарактеризуйте себе одним словом.
Щаслива.

3) Що ви цінуєте в людях найбільше?
Щирість і чесність. Ще у мене завжди викликали симпатію цілеспрямовані особистості, які не здаються всупереч труднощам долі, а завжди йдуть вперед. Мені дуже імпонують розумні, але прості люди. Ті, які не виставляють напоказ що-небудь. Таких небагато, але вони виділяються.

4) Від чого ви відмовилися, коли зробили вибір професії? Хто допоміг зробити вибір?
При виборі професії стиліста, що створює жіночні образи, я відмовилася від сталості, від посади керівника місцевої телекомпанії, від місця, де оточували рідні і близькі люди… Я щиро вірю, що Бог приготував для кожного з нас краще! Цей вибір я зробила не самостійно, самі обставини змусили вийти із зони комфорту.

5) Ваша доленосна зустріч.
Зустріч з коханою людиною. Він як приклад для наслідування в моєму житті. Мені все здавалося в ньому ідеальним: поєднання всіх правильних якостей, вчинки і навіть його ім’я звучало по-особливому. (Посміхається). Саме зустріч з ним вплинула на мої цілі і прагнення.

6) З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху.
Для мене зараз багато що змінилося, і погляди теж помінялися. Вважаю, що домогтися успіху в шлюбі набагато важливіше, ніж підкорювати кар’єрні вершини, а успіх в роботі – це чоловіче заняття.

7) Що для вас є головним у житті, а що – другорядним.
Головним в житті для мене є моя внутрішня гармонія, правильний стан, знання, які роблять мене щасливою. А все інше є другорядним, тому що залежить, насамперед, від нашого правильного сприйняття того, що відбувається.

8) Хто з великих жінок вас надихає?

Мені дуже близька позиція Коко Шанель, яка ніколи не прагнула мати гроші, але прагнула до незалежності. А щоб домогтися незалежності, треба заробляти на життя. Вона хотіла працювати, щоб набути впевненості в собі. І зрозуміла, що не можна стати господарем своєї долі, якщо не працюєш.

9) Ваш улюблений аромат.
Улюбленим для мене останні 7 років залишається солодкий, радісний аромат La Vie Est belle. Я йому не зраджую. (Посміхається).

10) Діяльність.
Стиліст, майстер з нарощування волосся.

11) Освіта
Дві вищі: фінансова і юридична.

12) Знак зодіаку
Ваги.

13) Улюблені книги
«Таємниця» Ронди Берн, яка викликала масу протиріч.

14. Улюблені фільми
Серіал «Чудовий вік».

15. Сімейний стан
Є коханий чоловік.