Солоха

Співачка, поетеса, художниця.

1) Найбільш яскравий момент Ввашого життя

Незабутній і яскравий момент мого життя – це народження дочки! Неможливо описати словами ті неймовірні почуття, що охопили мене, коли я вперше взяла на руки Аріанку, годувала її грудьми … Я зрозуміла, що головне призначення жінки – бути мамою. Так співпало, що з народженням дитини і розумінням сенсу свого буття у мене відбулися й успішні зміни в плані творчого розвитку – я розпочала співпрацю з продюсером Володимиром Бебешко. Зараз можу з упевненістю стверджувати, що материнство дійсно кардинально змінює жінку!

2) Охарактеризуйте себе одним словом.

Непохитна. Мене не зламати духом, я вірна своїм цілям. На жаль, мій життєвий і творчий шляхи усіяні всілякими перешкодами, але я не здаюся і впевнено рухаюся вперед – «через терни до зірок»!

3) Що ви найбільше цінуєте в людях?

Порядність, людяність, доброту. Саме такі цінності я виховала в собі, тому бажаю бачити таких людей у ​​своєму найближчому оточенні.

4) Від чого ви відмовилися, коли вибрали професію? Хто допоміг зробити вибір?

Коли я почала активно гастролювати, репетирувати, виступати, то відмовилася… від ліні! Буває, мені дорікають, що час, який я витрачаю на гастролі, я могла б проводити разом з сім’єю. Але за часів інформаційно-технологічного розквіту я завжди на зв’язку з ними.

5) Ваша доленосна зустріч?

У моєму житті є 2 людини, зустрічі з якими стали мене доленосними! Перший – це мій чоловік Юрій. Саме він розкрив мене як жінку і маму, завжди вірив у мій творчий успіх, охоче ходив зі мною в караоке, де я присвячувала йому пісні у своєму виконанні. А інший чоловік в моєму житті – це продюсер Володимир Бебешко, який розгледів у мені артистку, яка здатна втілити всі його музичні амбіції.

6) З чого починати, щоб домогтися успіху?

Найголовніше – незламна віра в досягнення мети! Починати необхідно з себе – з самоорганізації. Потрібно чітко сформувати і зрозуміти своє бажання і кожен день, крок за кроком, рухатися в напрямку досягнення бажаного успіху. Ось я, наприклад, до успіху (в моєму розумінні цього поняття) ще не прийшла, але наполегливо рухаюся назустріч цілі.

7) Що для вас найголовніше в житті, а що – другорядне?

У моєму житті є дві головні цінності – сім’я та улюблена творчість. Ці поняття настільки тісно перетинаються, гармонійно доповнюючи один одного, що не можуть існувати окремо! Без улюбленої професії я не була б повноцінною дружиною і мамою. Адже мій поганий настрій і порожнеча в очах просто зруйнували б сімейний затишок. А без сім’ї, яка дарує мені натхнення (саме для найближчих моєму серцю людей я і творю), я б не мала сил і снаги до роботи, не було б просто поштовху ставати кращою і розвиватися. Тому одночасно ці дві речі рівноцінно важливі в моєму житті. А от все інше – другорядне.

8) Хто зі знаменитих жінок вас надихає?

Цілісного образу для фанатичного наслідування я не знайшла. Виховую і розвиваю ідеальну для себе жінку саме в собі. Якщо говорити про окремі риси, то, наприклад, у Мерилін Монро мене завжди приваблювала безпосередність, легкість, природна жіночність. Принцеса Леді Діана – це символ великої любові до людей і до всього світу, втілення добра і щирості. Неперевершена Фаїна Раневська – це унікальний гумор, самоіронія і сильна енергетика жіночої впевненості.

9) Ваш улюблений аромат

Зараз серед моїх фаворитів – BYREDO -BAL D’AFRIQUE, TOM FORD — BLACK ORCHID, NEJMA — 4, SHAIK number 77, MONTALE — VANILLA EXTAZY.

10) Діяльність

Співачка, поетеса, художниця.

11) Освіта

Академія Керівних Кадрів Культури і Мистецтва, факультет музикології.

12) Знак зодіаку

Стрілець.

13) Книги

Марва Оганян «Екологічна медицина», праці Вадима Зеланда, твори Федора Достоєвського.

14) Фільми

«Щоденник пам’яті».

15) Сімейний стан

Заміжня.