Ганна Суворова

Телеведуча, співачка, керівник проекту Ukrainian fashion fest

1. Найяскравіший момент у вашому житті

Незапланована поїздка в США. Так вийшло, що моя подруга запросила мене в Майамі. Я отримала довгоочікувану американську візу, і ми вирушили в подорож. Після прибуття мене запросили на «риболовлю», а вже на яхті я дізналася, що «рибалка» планується протягом двох тижнів на Багамських островах. Подорож була чудовою: ми побували на 13 островах, ловили незвичайну рибу, загоряли, пили місцеві коктейлі, на одному з островів мені навіть вдалося погладити акулу. Вражень було маса, я повернулася іншою людиною – з блиском в очах і чітким розумінням, до чого необхідно прагнути.

2. Охарактеризуйте себе одним словом.

Не  блондинка. (Посміхається).

3. Що Ви цінуєте в людях найбільше?

Почуття гумору, розум, вміння дружити, здатність прощати, доброту і щедрість. Категорично не сприймаю злих, заздрісних пліткарів, та й просто жовчних людей.

4. Від чого ви відмовилися, коли зробили вибір професії? Хто допоміг зробити вибір?

Я не можу сказати, що відмовилася від чого-небудь, навпаки, я набула досвіду, нового кола спілкування, відкрила для себе раніше невідомий мені світ телебачення і шоу-бізнесу. Можу сказати, що було мені нелегко, так як доводилося багато працювати, зокрема над собою.
Я не планувала стати телеведучою, а тим більше співачкою, усе вирішив пан випадок. Я закінчила багато курсів, але була в глухому куті, чим же зайнятися. Якось до мене приїхала подруга, яка і порадила стати телеведучою, і в той же день мені прийшла розсилка на пошту про набір до школи телеведучих. Доля, напевно… З цього все і почалося.

5. Ваша доленосна зустріч?

Випадкова зустріч з однією дівчиною на презентації кліпу групи «Зебра». Вона запросила мене на кастинг ведучих музичних новин, я його пройшла, і так п’ять років і вела музичні новини.

6. З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?

Для початку повірити в себе, чітко поставити собі цілі і завдання, йти до них впевнено, не дозволяючи ворогам і заздрісникам себе ламати. Як би важко не доводилося, плакати тільки в подушку, а вранці впевнено крокувати до поставленої мети. Звичайно, багато працювати і постійно розвиватися.

7. Що для вас є головним у житті, а що – другорядним?

Головне в житті – сім’я і улюблені люди, а на другому місці, звичайно, улюблена робота. Слава Богу, мені вдається все це суміщувати.

8. Хто з великих жінок вас надихає?

Єлизавета Перша та Анна Болейн – мені імпонує їхня цілеспрямованість і розум. Якщо говорити про співачок, то це легендарна Даліда.

 9. Ваш улюблений аромат

Не можу сказати, що у мене один улюблений аромат, я люблю різноманітність. Більше віддаю перевагу ароматам унісекс: Comme des Garcons, Tom Ford, Montale.

10. Діяльність

Телеведуча, співачка, світська левиця, керівник проекту Ukrainian fashion fest.

11. Освіта

Дві вищі: економічна і музична.

12. Знак зодіаку

Телець

13. Улюблені книги

Люблю історичні книги, детективи, романи Михайла Веллера, а моя настільна книга — «48 законів влади» Роберта Гріна.

14. Улюблені фільми

Історичні фільми, комедії, детективи, іноді фільми жахів, фантастика, романтика. Один з улюблених, мабуть, «Анжеліка», а також люблю «Диявол носить Прада», «Ігри розуму», серіали «Троцький» і «Зради».

15. Сімейний стан

Незаміжня.