Приватне підприємство «ЮРИДИЧНИЙ АЛЬЯНС» 33657243

Назва компанії
Приватне підприємство «ЮРИДИЧНИЙ АЛЬЯНС»
33657243

Телефони
+38-067-485-01-30;

+38 (048) 777-21-41

E-mail
777diplomat5@gmail.com

Адреса
м. Одеса, вул. Ясна, 12, офіс 4-А

Керівник підприємства
Бондарчук Наталія Іванівна – генеральний директор

Рік заснування
06.09.2005

Форма власності
Приватна

Кількість співробітників
10

Сфера діяльності підприємства
Діяльність у сфері права; діяльність у сфері зв’язків з громадськістю; консультування з питань комерційної діяльності й управління

Продукція
Обслуговування юридичних та фізичних осіб у різних галузях права, в тому числі але не обмежуючись: у галузі корпоративного права, нерухомості та земельних відносин, девелопмента та будівництва, реалізації інвестиційних проектів (в т.ч. за участю іноземного капіталу), консалтинг у сфері податкового права та міжнародних фінансів, судова практика.

Регіон, який охоплюють послуги компанії
Західна Європа, Україна, в тому числі Центральний та Південний регіон України (Одещина, Миколаївщина)

Чи є сертифікати якості, ліцензії?
Так

Додаткова важлива інформація про Компанію
ПП «ЮРИДИЧНИЙ АЛЬЯНС» було створено в 2005 році, але воно вважається молодим підприємством у складі групи компаній. Насправді діяльність почалася в далекому 1994 році, коли двоє молодих юристів організували юридичну фірму «ДИПЛОМАТ», яка внаслідок довгого і тернистого розвитку благополучно досягла висот у юридичній галузі і сьогодні входить до складу визнаної групи компаній, об’єднаних під назвою «ЄВРОПЕЙСЬКА ЮРИДИЧНА ГРУПА «ДИПЛОМАТ». Основним натхненником групи компаній та її ядром є юрист, адвокат Бондарчук Сергій Анатолійович, в команді якого працюють адвокати та юристи, які є висококласними спеціалістами у різних галузях права.
Девіз підприємства – “Aequitate est lex legum”, що може бути переведено з латинської мови як «Справедливість – це закон законів». Це значить, що основою у будь-якій справі, у будь-яких відносинах, у будь-яких діях повинна бути Справедливість як найвища форма закону.
За багаторічну, успішну і плідну працю — підприємство отримало номінацію «Компанія року 2017».
Бондарчук Н.І., генеральний директор: “Це успіх, а шлях до нього починається з ідеї. Ми беремо ідею, робимо її своїм життям, думаємо про неї, мріємо про неї, живемо з нею, запускаємо її в свій розум, м’язи, нерви, в кожну частину нашого тіла, а потім настає втілення ідеї в життя. Ось він – шлях до успіху і досягнення мети”.