«Південно-українська Міжнародна Колегія Адвокатів»

Назва компанії
Адвокатське об’єднання «Південно-українська Міжнародна Колегія Адвокатів»

E – mail
ruben1000@ukr.net

Адреса
м. Одеса, просп. Гагаріна, 12а, оф.1307

Керівник підприємства
Степанян Рубен Едуардович — голова президії

Загальна інформація про компанію
«Південно-українська Міжнародна Колегія Адвокатів» — це об’єднання адвокатів, метою якого є надання правової допомоги і здійснення юридичного обслуговування фізичних і юридичних осіб.

Рік заснування
1995

Сфера діяльності підприємства
Надання юридичних послуг, надання правової допомоги.

Продукція
Юридичні консультації, складання усіх без винятку процесуальних документів, представлення інтересів клієнтів в органах судової влади України, в органах державної влади і місцевого самоврядування, в підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності, перед юридичними і фізичними особами, реєстрація юридичних осіб і інше.

Регіон, який охоплюють послуги компанії

Колегія надає юридичні послуги в усіх без винятку регіонах України.

Додаткова важлива інформація про Компанію
«Південно-українська Міжнародна Колегія Адвокатів» об’єднує в собі адвокатів Одеської області з найкращою репутацією. Це 11 найсильніших фахівців в різних галузях права, які займаються як приватними, так і корпоративними справами. «Південно-українська Міжнародна Колегія Адвокатів» не має жодного негативного результату у справах, які веде. Окрім правової діяльності, Колегія бере участь в громадських заходах: команда «ПУМКА» бере участь в іграх «Що? Де? Коли?», футбольна команда Колегії з 1999-2003 завойовувала бронзові і срібні нагороди в бізнес-лізі чемпіонату Одеси по футболу. Також проводяться тренінги і семінари, які на цьому етапі, як планується, будуть виходити в тому числі і в режимі online.