ПрАТ «Київстар»

Назва компанії
ПрАТ «Київстар»

Телефон
0 800 300 466

E-mail
info@kyivstar.net

Адреса
03113, м. Київ, вул. Дігтярівська, 53

Web-site
kyivstar.ua

Керівник підприємства
Комаров Олександр – президент АТ «Київстар»

Рік заснування
1994

Форма власності
Приватне акціонерне товариство

Кількість працівників
2723

Сфера діяльності підприємства
Телекомунікації

Продукція/послуги
Послуги зв’язку та передачі даних

Регіон, який охоплюють послуги компанії
Вся Україна

Додаткова важлива інформація про компанію
«Київстар» – мобільний оператор №1 та один з найкращих брендів України!

Свою історію в Україні компанія почала ще 1994 року, а вже 9 грудня 1997-го в мережі «Київстар» пролунав перший дзвінок. «Київстар» сьогодні – це найбільший оператор телекомунікацій України, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Абонентами компанії є понад 26 млн клієнтів мобільного зв’язку і 810 тис. клієнтів фіксованого широкосмугового інтернету.
«Київстар» входить до складу VEON – однієї з найбільших у світі інтегрованих телекомунікаційних компаній, з головним офісом у Нідерландах. Компанія працює на ринках країн СНД, Європи, Азії, Африки, а її акції знаходяться у вільному обігу на біржі NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).
Як національний телеком-оператор, «Київстар» активно сприяє модернізації телекомунікаційної галузі Україні и впроваджує інноваційні послуги. Так, 1998 року компанія першою запропонувала абонентам послугу SMS, а 2000-го — першою почала надавати доступ до мережі інтернет за технологією WAP. Також «Київстар» першим впровадив «пакетні» тарифні плани без плати за хвилини та скасував помегабайтну тарифікацію інтернету.
Компанія, першою серед телекомунікаційних операторів України, повністю модернізувала комутаційну мережу для підготовки до запровадження технологій швидкісної мобільної передачі даних. У мережі «Київстар» встановлено новітнє обладнання, що підтримує стандарти зв’язку 3G, 4G та LTE.