ПП «IT Laboratory»

Назва компанії
IT Laboratory / ІТ Лабораторія

Телефон
067 352 0000 063 352 0000

E-mail
mamr@itlab.name mamr3379@gmail.com

Адреса
Kиїв, вул. Бульварно-Кудрявська, 27

Web-site
www.HYPERLINK «http://www.itlab.name/»itlabHYPERLINK «http://www.itlab.name/».HYPERLINK «http://www.itlab.name/»name httpsHYPERLINK «https://itlab.name/ru/index.html»://HYPERLINK «https://itlab.name/ru/index.html»itlabHYPERLINK «https://itlab.name/ru/index.html».HYPERLINK «https://itlab.name/ru/index.html»nameHYPERLINK «https://itlab.name/ru/index.html»/HYPERLINK «https://itlab.name/ru/index.html»ruHYPERLINK «https://itlab.name/ru/index.html»/HYPERLINK «https://itlab.name/ru/index.html»indexHYPERLINK «https://itlab.name/ru/index.html».HYPERLINK «https://itlab.name/ru/index.html»html

Керівник підприємства
Галущенко Олександр Михайлович
Провідний розробник компанії, співзасновник

Рік заснування
2011

Форма власності
Приватна

Кількість працівників
30

Сфера діяльності підприємства
Безпека ІТ-інфраструктури,розслідування інцидентів на базі власних продуктів, проведення аудитів, створення продуктів за вимогами замовника

Продукція
Лінійка продуктів сімейства «Центуріон»

Регіон, який охоплюють послуги компанії
23 країни, державні органи, банки, транснаціональні корпорації

Чи є сертифікати якості, ліцензії?
Ліцензія на оцінювання захищеності інформації, ліцензія на надання послуг у сфері криптографічного захисту інформації.
6 патентів, подяки від державних служб, Національної Гвардії, Міністерства Оборони України, дві власні торговельні марки, дипломи переможців та учасників міжнародних конкурсів за профільною тематикою.

Додаткова важлива інформація про Компанію

«IT Laboratory» розробляє передові рішення інтелектуального захисту мережі та даних, які адаптуються до змін, пов’язаних з постійним розвитком організацій і розвитком загроз. Рішення «IT Laboratory», які використовують середні та великі компанії по всьому світу, розроблені для виявлення, контролю і захисту мережі від вторгнення та атак шкідливих програм за допомогою апаратного забезпечення, ПЗ і рішень, на основі апаратних пристроїв.
Широка лінійка вироблених пристроїв і програмних рішень, зможе легко забезпечити постійно зростаючий діапазон вимог безпеки в організаціях, спрямований на рішення проблем управління загрозами та їх запобігання, що актуально для підприємств як малого, так і великого бізнесу, які використовують весь діапазон доступних засобів безпеки.
Організації, в яких була встановлена ​​система захисту «Центуріон», у 2017 році не постраждали від атаки вірусом «Петя».
Рішення мережевої безпеки «IT Laboratory» дозволяють організаціям будь-якого масштабу забезпечити безпеку мереж, систем, користувачів і призначених для користувачів даних з високим рівнем захисту, що, в свою чергу, ніяк не позначається на швидкості роботи мережі. Провідні та безпровідні рішення безпеки від «IT Laboratory» вже досить довго працюють і добре себе зарекомендували в мережах малих і середніх організацій, а також в розподілених мережах підприємств, роздрібних точках споживання послуг, охороні здоров’я, інтернет-провайдерів.
«IT Laboratory» пропонує рішення для організацій будь-якого розміру; кожна серія обладнання ідеально підходить для вирішення тих труднощів, з якими стикається кожен певний гравець ринку. При цьому вироблене обладнання та програмне забезпечення буде надійним, стійким в роботі, легкокерованим і забезпечить весь необхідний діапазон середовища безпеки.