Петраш Анна

«Не всі дії призводять до успіху, але успіх – це завжди результат дії»

Місто проживання

Київ

Рід діяльності, хобі

Співачка, актриса, влогер, танцівниця.

Чому я займаюся саме цим

Співачка
Ви можете уявити життя без музики? Ось реально? Де б ми не були, що б не робили, сумно нам чи весело, ми завжди включаємо музику, наспівуємо улюблені пісні, проживаємо і запам’ятовуємо події під певні мелодії. Усередині мене часто звучить музика і думки, якими хочеться поділитися. Вірю, що кожен може зробити цей світ трішечки кращим, і я намагаюся прилучитися до цього своїми піснями.

Актриса
За допомогою зіграних ролей я отримую новий досвід, проживаючи ті чи інші життєві ситуації моїх героїв. Люблю перевтілюватися. Це вчить мене розумінню, терпимості по відношенню до вчинків оточуючих. Я стаю добрішою та уважнішою до почуттів інших людей, а це відбивається на піснях, які співаю.

Влогер
У моєму житті відбувається стільки цікавого, що хочеться цим поділитися. Адже не у кожного є можливість підглянути за процесом запису пісні чи зйомки фільму, або ж побувати за лаштунками якогось заходу. Багато хто мріє стати популярним, але не підозрює, скільки стоїть праці за цим. Ось про це і багато іншого я й знімаю свої історії.

Улюблена книга та автор

Книга – «Мій дідусь був черешнею», автор – Анджела Нанетті.

Улюблений фільм або мультфільм

Фільм – «Пірати карибського моря».
Мультфільм – «Маленький принц».

Кумир

Дмитро Монатік, Sia.

Про себе

Мила кияночка навчається у 8-у класі (між іншим, на відмінно!). Юна співачка зі своєю авторською піснею «Openy our heart» представляла Україну на міжнародному конкурсі Berliner Perle-2017, зайнявши престижне 4-е місце в категорії 14-17 років.
Пісні у її виконанні можна почути на багатьох радіостанціях України, включаючи топові. Вона є також автором слів і музики до однієї зі своїх пісень. Усього в творчому доробку – 6 випущених пісень (на 3 з яких вже знято відеокліпи). Зараз готується представити дві нові пісні та один новий відеокліп. Як достатньо затребувана актриса за останні 3 роки зіграла 6 ролей.
Навдивовижу активна, обожнює рух, тому займається ще й хореографією в стилі jazzfunk.

Що люблю поїсти

Вареники з м’ясом і печінкою, піцу, гратен, різотто, не мислю свого життя без морозива і молока (незважаючи на непереносимість лактози).

Улюблена цитата

Не всі дії призводять до успіху, але успіх – це завжди результат дії.

Плани на майбутнє

Планую випустити свій перший альбом весною 2019 року і дати перший сольний концерт.