Нагієв Ігор

«Нічим так не завоюєш авторитет, як спокоєм». Уїнстон Черчилль

Місто проживання

Київ

Рід діяльності, хобі

Навчаюсь у Кловському ліцеї іноземних мов, закінчую 9-й клас.
Хобі – гра на акордеоні, греко-римська боротьба, програмування.

Чому я займаюся саме цим

З дитинства захоплююся музикою. Також освоюю програмування, оскільки це навик, яким повинен володіти кожен у сучасному світі. Вважаю, що справжній чоловік повинен бути сильним і сміливим, завжди захищати своїх близьких. А для цього необхідно бути в хорошій фізичній формі.

Улюблена книга та автор

Улюблена книга – це «Пригоди Тома Сойєра» Марка Твена. Дуже люблю читати пригодницькі розповіді про подорожі.

Улюблений фільм або мультфільм

Улюблений фільм – «Зоряні війни». Мультфільм – «Аватар: Легенда про Аанга».

Кумир

Для мене мій кумир це рідний і близький чоловік – мій дідусь. Він своїм прикладом показав, що людина може домогтися всього сама, щоденною працею і неухильної вірою в себе і свої сили. Я дуже хочу, щоб мої близькі мною пишалися.

Про себе

Ігор професійно грає на акордеоні. Бачить своє майбутнє лауреатом міжнародних премій, володарем призів на відомих міжнародних конкурсах. Для цього – кожен день репетирує. Музика дає йому колосальну підтримку, внутрішню силу і натхнення для подальших досягнень. У майбутньому свою професію хоче пов’язати з музикою. Також Ігор серйозно займається програмуванням. Учень малої Комп’ютерної Академії ШАГ, захоплюється робототехнікою. Мріє створити нову програму, яка буде популярна у всьому світі і принесе йому визнання.
Хлопець регулярно тренується, бере участь у спортивних змаганнях та зборах з класичної боротьби.
А взагалі – дуже веселий, життєрадісний, любить проводити час зі своїми друзями і гуляти зі своїм улюбленцем – собакою Бартом.

Що люблю поїсти

Я вважаю за краще нашу українську кухню: люблю вареники, борщ, котлети по-київськи і мамині пироги з вишнями і з малиною. Водночас небайдужий до солодкого. Як усі діти, обожнюю морозиво. Мої улюблені десерти – шоколадний фондан і терамісу.

Улюблена цитата

«Нічим так не завоюєш авторитет, як спокоєм». Уїнстон Черчилль

Плани на майбутнє

Точно знаю, що майбутнє буде пов’язане з музикою.
Впевнений, що моїми успіхами пишатимуться мої рідні.