Олексій Синовець

Пластичний хірург

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Пластична хірургія, соціальні проекти, громадська діяльність. По-перше, медицина в цілому і, зокрема, пластична хірургія – це моє справжнє лікарське покликання. Це дужа цікава спеціальність, яка дозволяє мені виражати свою творчість та професіоналізм. Майбутнє дійсно за нею.
Я з дитинства хотів стати лікарем-хірургом, бо ця благородна професія в нашій родині передається від батька до сина: мій батько — хірург, його батько був головним хірургом СРСР, мій прадід і прапрадід також були хірургами. Тобто вся династія чоловіків у нашій родині присвятили себе хірургії. Що тут казати — з трьох років я робив уколи своїм іграшкам. Для мене завжди кращими іграшками були шприци, скальпелі, машинки швидкої допомоги.

Які обставини допомогли вам зрозуміти, що потрібно розвиватися саме в цьому напрямку і чому?
Хірургічна діяльність є моєю династичною справою вже в п’ятому поколінні. Розвиток у нашій галузі необхідний, тому що за ним майбутнє (бездоганна краса і молодість протягом усього життя вже майже переросла з недосяжної мрії у реальність).

З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?
Авжеж, все починається з чіткої цілі, наміру та переконання щодо майбутньої професії. У моєму випадку не було і натяку на вагання, тому тяжкі муки вибору мені незнайомі. Далі – довге постійне навчання, здобуття досвіду, а також практика і постійне самовдосконалення. Дарити людям здоров’я та красу — незбагненне відчуття!
Треба дуже багато працювати протягом усього шляху… Треба починати з першого кроку: дорогу здолає той, хто йде.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Працьовитістю та вмінням ніколи не здаватись. Крім того, обов’язково повинні бути амбіції, якась мрія, вища ціль. Треба завжди ставити найвищу планку, щоб рівнятися не на кращих — а на кращих серед кращих.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Якщо розглядати більш конкретні питання — то, як і в кожного професіонала своєї справи, я маю як короткострокові плани, так і розглядаю перспективи на більш віддалене майбутнє. Тож найближчим часом, в поточному році, я планую охопити більший потік клієнтів своєї клініки, а також зняти свій фільм. Зараз у мене вже є два написаних сценарії, і один з них я планую втілити у життя вже в 2019 році.
Що ж стосується довгострокових цілей — то тут мова йде про досягнення найвищих ступенів розвитку свого бізнесу, які дозволять мені змінити світ на краще в глобальному масштабі.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, у свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Авжеж, як і в кожної людини, ці моменти трапляються. Але, по-перше, я суджу об’єктивно: у мене найбільш райдужні перспективи, переді мною стоять найцікавіші починання і, мабуть, ще одне — я вірю в пророцтва. Коли я ще був маленьким хлопчиком, моя мати почула одразу від кількох ясновидців, що її син виросте дуже видатною людиною, змінить світ на краще. До речі, я цікавився біографіями великих людей, що увійшли в історію, – виявляється, їх також з малих років переслідували подібні пророцтва.

Хто для вас є найбільш значимою людиною, наставником, прикладом для наслідування?
Однозначно, це мій дідусь, професор Анатолій Станіславович Синовець. Він був не просто головним хірургом СРСР, він пройшов всю Другу Світову війну, рятуючи життя. Він був людиною привітною, гідною поваги і тільки найкращих спогадів.

Найскладніше рішення, яке вам доводилося приймати?
Піти в АТО у 2014 році. Я прийняв таке рішення, коли все тільки починалося і коли не було жодного дня без поранених чи загиблих. Це було справжнє пекло.

Ваша доленосна подія в житті?
Їх багато. Справа в тому, що, по суті, все в нашому житті сформовано долею, починаючи з того моменту, коли відбувається зустріч наших батьків. Тому в цій низці подій довжиною в життя просто нереально відокремити доленосну, адже вони усі такі! До речі, пам’ятаєте, як Булгаковський персонаж Шариков запитав у ясновидиці в цирку про те, яка головна подія в його житті? Вона відповіла йому, що головна подія його життя ще попереду. Я також згоден з цією думкою, що незважаючи на досвід і кругообіг подій, найважливіше чекає мене попереду.

Чим ви любите займатися у вільний час?
Написанням сценаріїв та власними кінозйомками.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Людські якості. Авжеж, це доброта і чесність у спілкуванні з оточенням. Якщо ж брати професійну сферу — то тут вже найважливішу роль відіграють пунктуальність, професіоналізм, вміння брати відповідальність за якість виконання роботи.

Який сценарій прийняття рішення вам найближчий: вирішувати швидко чи кілька разів все зважити і обдумати?
Швидко все зважити і обдумати. Це повинно завжди бути зважене рішення, але прийняття його має бути максимально оперативним, у найкоротший час.

Що вас може вивести з себе?
Нічого… Я володар своїх емоцій, а не навпаки.

Що було найлегшим у старті кар’єри (бізнесу)? А що найскладнішим?
Найлегшим для мене завжди було створення рекламного креативу. Хоча це й достатньо трудомісткий процес, але креативність народжується з натхнення. Незважаючи на те, що ця справа потребує купи часу, сил, а інколи й коштів, – усе вдається доволі легко, бо в цих випадках я відчуваю перспективи, реалізацію власного покликання.
Найскладнішими ж були довгі роки наполегливого навчання і практики, необхідні для того, щоб стати досвідченим фахівцем.

Яке відкриття ви зробили в сфері вашої діяльності?
Їх багато. Кожен пластичний хірург регулярно виступає з докладами серед фахівців, представників своєї галузі. Але тут не можна сказати, що хтось зробив дещо, що можна назвати відкриттям. Це можуть бути різноманітні тонкощі професії, такі як: різновиди швів, особливості розмітки тощо. Такі тонкощі профільної специфіки навряд чи будуть зрозумілі звичним людям.

Цитати: «Медицина – моє покликання»
«Обов’язково повинні бути амбіції, якась мрія, вища ціль. Треба завжди ставити найвищу планку, щоб рівнятися не на кращих — а на кращих серед кращих»