Олексій Леонов

Ресторатор

Розкажіть про свою компанію (вид діяльності). Чому займаєтеся саме цим?
Ресторатор, співвласник мережі ресторанів «Pizza&Grill» та «Slow Piggy», повар-підприємець, спортсмен, один із провідних рестораторів України. У ресторанній сфері уже 18 років. Відпрацював шеф-кухарем дев’ять років – у Дондоні на Пікаділлі, В Естонії в Талліні, в Україні, звісно. А десять років тому ми з партнерами відкрили перший ресторан «Pizza&Grill».
«Pizza&Grill» — це молодіжний ресторан. Молоді для молодих. Бургери, піца, картопля фрі – це та їжа, яку дужий юнак у віці 18-25 років із задоволенням їсть та легко переварює.
Кілька років тому мені прийшла в голову ідея створити інноваційний продукт. Але замість того, щоб слідувати за вже існуючими напрямками споживчого попиту, ми вирішили створити свій власний. Так з’явився «Slow Piggy» — Ресторан сильної кухні. Сильна їжа для сильних людей. Це ресторан луїзіанської креольської кухні. Наш шеф-повар Ксенія Амбер навчалася в американському інституті кулінарії. У нас свій власний продукт, і повний цикл його виробництва – ферма за 180 км від Одеси в Любашівському районі. Ми вирощуємо породу свиней угорська мангалиця. Це помісь домашньої свині і дикого кабана. І тому в основі у нас – страви зі свинини.
Займаюсь цим, тому що я реально люблю цю професію, я живу нею. До сих пір готую з кухарями на кухні.

З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?
Три основні речі, якими я керуюся у своєму бізнесі. Це як три кити. Перший – команда. Ми розвиваємо наших співробітників і прагнемо перетворити їх у топ-менеджерів. Другий момент – це якість. Я роблю тільки те, що роблю добре. І третій – це стабільність.

Якими якостями, навичками потрібно володіти, щоб домогтися успіху?
Силою волі, цілеспрямованістю, прагненням діяти та досягати.

Яких цілей ви хочете добитися в майбутньому?
Розвивати свою мережу ресторанів.

Чи бувають моменти, коли вас покидає натхнення (втрачаєте віру в себе, в свою справу)? Як ви з цим справляєтеся?
Не буває такого. Я займаюся улюбленою справою і отримую задоволення від того, що роблю. Тому натхнення мене не покидає.

Ваша доленосна подія в житті?
Відкриття першого ресторану «Pizza&Grill» у торговому центрі «Рів’єра». Серед таких подій також зустріч із дружиною та народження дітей.

Що ви цінуєте в людях найбільше?
Чесність, професіоналізм, любов до своєї справи, бажання діяти, добиватися свого. Ціную сильних характером людей.

Який сценарій прийняття рішення вам найближчий: вирішувати швидко чи кілька разів все зважити і обдумати?
Вирішую швидко. Я рішуча людина, тому не люблю товкти воду в ступі. Чим більше часу ми витрачаємо на прийняття рішення, тим більше заплутуємо самі себе.

Цитата: «Займаюсь ресторанним бізнесом, тому що я реально люблю цю професію, я живу нею. До сих пір готую з кухарями на кухні»