Оксана Мельниченко

Депутат Івано-Франківської обласної ради

1. Найяскравіший момент у вашому житті?
Народження моїх дочок і насолода материнством.

2. Охарактеризуйте себе одним словом.
Відважна. Моє життя часто було схожим на поле битви. Але віра і завзятість провели мене крізь складні часи, і я зустріла чудових друзів, які додали мені сил. Життєві випробування – це досвід і можливість стати ще більш активною людиною.

3. Що ви цінуєте у людях найбільше?
Щирість, відкритість.

4. Від чого ви відмовилися, коли зробили вибір професії? Хто допоміг зробити цей вибір?
Свого часу мені довелося зробити вибір і відмовитися від наукової діяльності, віддавши перевагу державній службі.
Головною підтримкою, прикладом і порадником у своєму житті я вважаю свого батька.

5. Ваша доленосна зустріч?
Зустріч з коханою людиною.

6. З чого потрібно починати, щоб домогтися успіху?
На мою думку, успіх – це внутрішня гармонія особистості, можливість самореалізації. Для його досягнення необхідні терпіння, наполегливість і виваженість. Жінка володіє особливим умінням впливати на людей, досягаючи взаєморозуміння. Політика – не виняток. Головне – не боятися визнавати свої помилки, навчитися правильно визначати важливе і впевнено втілювати плани в життя.

7. Що для вас є головним у житті, а що – другорядним?
На першому місці для жінки є сім’я. Це її покликання і натхнення. Якщо ти успішна в сім’ї, зможеш бути успішною у справах, всебічно розвиватися. Щаслива людина творить добро і робить щасливими інших.

8. Хто з великих жінок вас надихає?
По життю мене надихає відома жінка древньої Русі – Княгиня Ольга, яка протягом усієї багатовікової історії щиро вболівала за свою країну і її соціально-економічний розвиток. Українська жінка – особливий феномен, який не має аналогів у світі. Княгиня Ольга – це сильна воля, інтелект і велика працездатність. Вона вперто йшла до наміченої мети, не помічаючи проблем. Рано втратила чоловіка, залишилася одна з малолітнім сином і, можливо, внаслідок саме цих обставин виховала в собі на все життя сильний і вольовий характер. Вона мала славу мудрої правительки, талановитого державного діяча.

9. Ваш улюблений аромат?
Парфуми Guerlain Mon Guerlain – аромат, що зігріває своїм теплом, проникаючи в глибину серця. Він говорить про свободу вибору кожної людини знаходити свій шлях до щастя.

10. Діяльність.
Депутат Івано-Франківської обласної ради, член постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків, очільник податкової інспекції в районі.

11. Освіта
Вища: економіст за фахом «Фінанси і кредит», студентка II курсу магістратури за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» Інституту гуманітарної підготовки та державного управління Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

12. Знак Зодіаку
Діва

13. Улюблені книги
Лі Якокка «Кар’єра менеджера»

14. Улюблені фільми
Фільм Флоріана Хенкеля фон Доннерсмарка «Турист»

15. Сімейний стан
Заміжня.