«Odessa Fashion Day»

Назва компанії
Odessa Fashion Day

Телефон
0980171107

E-mail
ofd.ofu@gmail.com

Web-site
ofd.org.ua

Керівник підприємства
Леонтьєв Костянтин Едуардович, голова організаційного комітету, засновник. З 2008 року — організатор проекту «Свой Облик», завдяки якому в Одесі зародився проект «Odessa Fashion Day». Костянтин також є головою некомерційної громадської організації «Odessa Fashion Union». У 2013 році спільно з Наталією Леонтьєвою було презентовано український бренд одягу «КЕКА» і його першу колекцію. В цьому ж році був відкритий один з перших в Одесі шоу-румів українських дизайнерів, який пізніше трансформувався в фешн-простір «Ukrainian Trend Store». Завдяки зусиллям команди волонтерів, щоліта українські дизайнери мають можливість презентувати свої колекції на проекті «Summer Weekend by OFD».

Загальна інформація про компанію
«Odessa Fashion Day» — проект, заснований 20 лютого 2010 року. Він проходить двічі на рік за підтримки некомерційної громадської організації «Odessa Fashion Union».
Цей проект являє собою низку заходів, які відбулися протягом 2009 — 2018 років і є щорічним культурним і гуманітарним (некомерційним) заходом. Проект є ініціативою щодо впровадження заходів захисту і просування вітчизняного виробника у сфері моди на внутрішній ринок Одеси і окремо взятих регіонів.
Купуй Українське — саме так повинні діяти жителі України та Одеси, щоб подолати фінансово-економічну кризу в своїй голові. Це перший ривок, що б прищепити гордість стосовно Українського виробника, як частини культурного зростання добробуту громадян. Odessa Fashion Day — це не лише майданчик для показів і презентацій колекцій українських та закордонних дизайнерів (брендів), це комунікаційний майданчик для кожного, хто працює в індустрії української моди.

Рік заснування
2010

Форма власності
ФОП

Сфера діяльності підприємства
Організація культурно-масових заходів в сфері моди та іміджу

Продукція / послуги
Імідж / консалтинг / послуги в сфері фешн

Регіон, який охоплюють послуги компанії
Одеса та вся Україна

Чи є сертифікати якості, ліцензії?
Є сертифікати на товарні знаки Odessa Fashion Day, OFD, Summer Weekend

Додаткова важлива інформація про Компанію
У 2012 році проект отримав нагороду 12-го щорічного рейтингу популярності «Народне визнання людей і подій Півдня України» як імідж-проект року, в 2016 Костянтин Леонтьєв отримав нагороду «Надбання Одеси». У 2016 році був підписаний меморандум про некомерційний стратегічне партнерство з «Української Тижнем Моди» («Ukrainian Fashion Week»).